کمیته رفاهی

از تصمیم فغانی تعجب می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 58 ] - دوشنبه, 19 آذر 1397
از تصمیم فغانی تعجب می کنم

مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از تصمیم داور بازی با پرسپولیس در اعلام پنالتی، گفت: چه کار کنیم که ظلم به تیم سپاهان تمام شود؟ مسعود تابش بعد از تساوی یک - ...

مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از تصمیم داور بازی با پرسپولیس در اعلام پنالتی، گفت: چه کار کنیم که ظلم به تیم سپاهان تمام شود؟

مسعود تابش بعد از تساوی یک - یک پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان گفت: بازی درگیرانه و جنگنده بود. دو تیم مدعی با هم بازی کردند ولی واقعا این پنالتی که آقای فغانی برای پرسپولیس گرفت خطای صد درصد گادوین منشا روی خالد شفیعی بود.

وی افزود: داور صحنه خطا را قبل از پنالتی نگرفت و بازهم قضاوت به ضرر ما شد. نمی دانیم چه کار کنیم که ظلم به سپاهان تمام شود. واقعا از داور خوب و بزرگی مثل فغانی تعجب می کنم که چطور این خطای مشخص گادوین منشا را ندید و برای حریف پنالتی گرفت.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اینکه آیا این باشگاه نسبت به این اشتباه داوری اعتراض می کند؟ گفت: چه کار می توانیم بکنیم. مرتب اعتراض کرده ایم و بازهم اعتراض می کنیم. ظاهرا این یک سناریو است که ادامه دارد. نمی دانم چه عنادی با سپاهان هست. واقعا مانده ام! 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول