کمیته رفاهی

مارکا: علاقه زیاد کی روش به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 92 ] - چهارشنبه, 21 آذر 1397
مارکا: علاقه زیاد کی روش به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا

نشریه اسپانیایی از علاقه زیاد کارلوس کی‌روش به سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا گزارشی منتشر کرد. نشریه اسپانیایی «مارکا» اسپانیا گزارش داد، ی...

نشریه اسپانیایی از علاقه زیاد کارلوس کی‌روش به سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا گزارشی منتشر کرد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» اسپانیا گزارش داد، یکشنبه‌شب، رامون خسورون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در جریان دیدار برگشت فینال لیبرتادورس بین تیم‌های ریورپلاته و بوکاجونیورز در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو شهر مادرید با کارلوس کی‌روش دیدار کرده و در خصوص احتمال حضور این سرمربی پرتغالی روی نیمکت تیم ملی کلمبیا بحث و گفت‌وگو صورت گرفته است.

طبق این گزارش، خبر خوب برای کلمبیایی‌ها این است که کارلوس کی‌روش علاقه زیادی به سرمربیگری تیم ملی کلمبیا دارد و این سرمربی 65ساله وسوسه شده تا هدایت تیم باکیفیتی همچون کلمبیا را که چندین بازیکن مستعد جوان دارد به‌عهده بگیرد. سرمربی کنونی تیم ملی ایران پتانسیل بالایی در تیم ملی کلمبیا می‌بیند و نسبت به تجربه این چالش در آستانه مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2019 علاقه‌مند است.

طبق گزارش «مارکا»، کی‌روش تا پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 که بین تاریخ‌های 5 ژانویه تا یک فوریه (15 دی تا 12 بهمن) برگزار خواهد شد به فدراسیون فوتبال ایران و تیم ملی این کشور متعهد است و این تاریخ دقیقاً با برنامه مدیران فدراسیون کلمبیا مطابقت دارد، چرا که آنها قصد دارند در نهایت تا ماه فوریه (بهمن و اسفند)، درست پس از پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا، سرمربی جدید و جانشین خوسه پکرمن را انتخاب کنند. کی‌روش به هر حال در این تاریخ می‌تواند هدایت لُس‌کافتروس (لقب تیم ملی کلمبیا به‌معنای قهوه‌کاران) را به‌عهده بگیرد و با این تیم در مسابقات کوپا آمه‌ریکا که به‌میزبانی برزیل برگزار خواهد شد، شرکت کند.

این نشریه اسپانیایی در پایان نوشت با توجه به ویژگی‌هایی که کی‌روش دارد، او گزینه مورد ترجیح فدراسیون فوتبال کلمبیا است. تمایل بالای کی‌روش به سرمربیگری کلمبیا بدین معنی است که مذاکرات بین طرفین همچنان در جریان است، از‌این‌رو سرانجام این سرمربی پرتغالی می‌تواند در ماه فوریه هدایت  تیم ملی کلمبیا را عهده‌دار شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول