کمیته رفاهی

ال کلاسیکوی احتمالی در نیمه نهایی جام حذفی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 89 ] - دوشنبه, 19 آذر 1397
ال کلاسیکوی احتمالی در نیمه نهایی جام حذفی

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی پیش از برگزاری دیدار سپاهان و پرسپولیس برگزار شد. پیش تر حضور داماش گیلانیان، سایپا و سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی م...

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی پیش از برگزاری دیدار سپاهان و پرسپولیس برگزار شد.

پیش تر حضور داماش گیلانیان، سایپا و سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مشخص شده بود و امروز قرعه کشی این مرحله پیش از دیدار پرسپولیس برابر سپیدرود و مصافی که برنده این دیدار با پدیده خواهد داشت، انجام شد.

بر این اساس در یکی از دیدارهای مرحله نیمه نهایی، تیم داماش گیلانیان که در دو بازی پیشین خود میهمان بوده، از سایپا میزبانی خواهد کرد و در دیگر دیدار این مرحله تیم سپاهان با یکی از تیم های سپیدرود، پدیده و پرسپولیس دیدار خواهد کرد.

با توجه به اینکه طبق قرعه، دو تیم داماش و ساییا باید به مصاف هم بروند، تیم داماش گیلانیان با توجه به اینکه در سه دیدار قبلی خود میهمان بوده است، برابر شاگردان علی دایی میزبانی مسابقه نیمه نهایی را برعهده خواهد داشت.

یک پای دیگر نیمه نهایی جام حذفی سپاهان است، اما باید دو مسابقه برای مشخص شدن حریف طلایی پوشان انجام شود. سپیدرود و پرسپولیس ابتدا در رشت برابر هم قرار می گیرند و سپس برنده این دیدار با پدیده مصاف می دهد تا رقیب سپاهان در نیمه نهایی مشخص شود.

با این وصف در صورتی که پرسپولیس بتواند در رشت از سد شاگردان کریمی عبور کند و سپس در تهران پدیده را هم شکست دهد، بار دیگر شاهد یک ال کلاسیکوی دیگر در ورزشگاه نقش جهان خواهیم بود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول