کمیته رفاهی

اختلاف ِداخلی بازنشسته های فدراسیون با تاج

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 75 ] - شنبه, 17 آذر 1397
اختلاف ِداخلی بازنشسته های فدراسیون با تاج

حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ فوتبال ایران هم که بازنشسته است باید تا فردا صندلی اش را تحویل دهد و تا تعیین تکلیف عضویتش در هیات رییسه فدراسیون هم منتظر بماند ...

حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ فوتبال ایران هم که بازنشسته است باید تا فردا صندلی اش را تحویل دهد و تا تعیین تکلیف عضویتش در هیات رییسه فدراسیون هم منتظر بماند هر چند رفتن او نیز قطعی شده و باید چهره دیگری ریاست سازمان لیگ را در اختیار بگیرد.

بعد از کناره گیری اجباری ساکت از دبیرکلی فدراسیون فوتبال به نظر می رسد تکلیف اعضای هیات رئیسه نیز باید تا فردا به صورت واضح روشن شود.

نفراتی مثل محمود اسلامیان، علی کفاشیان، کاظم طالقانی، حیدر بهاروند، فریدون اصفهانیان و .... نفرات بازنشسته هیات رئیسه هستند که تکلیف آنها باید روشن شود. از طرفی هیچکدام از این نفرات تا امروز اعلام نکرده اند قصد کناره گیری دارند و از طرف دیگر قانون باید در مورد این افراد اجرا شود. محمود اسلامیان که خودش ریاست هیات مدیره کارخانه فولاد مبارکه اصفهان را بر عهده داشت روز 14 آبان ماه گذشته از این سمت استعفا کرده و به نظر می رسد این استعفا بی ارتباط با بحث بازنشستگی وی در آن کارخانه و همچنین مسائل قانونی نبوده است.

از سوی دیگر شنیده می شود برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون با مهدی تاج اختلافاتی مبنی بر ماندن وی در فدراسیون پیدا کرده اند و در نشست هیات رئیسه قبل هم پیرامون این موضوع بحث شده است. حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ فوتبال ایران هم که بازنشسته است باید تا فردا صندلی اش را تحویل دهد و تا تعیین تکلیف عضویتش در هیات رییسه فدراسیون هم منتظر بماند هر چند رفتن او نیز قطعی شده و باید چهره دیگری ریاست سازمان لیگ را در اختیار بگیرد. تغییرات گسترده در فوتبال ایران در آستانه جام ملتهای آسیا، می تواند تشکیلات فوتبال را دستخوش تلاطم مدیریتی کند و مشخص نیست چه کسی حواسش به تیم ملی خواهد بود.

گفته می شود تعدادی از اعضای هیات رئیسه قصد دارند از سمت خود استعفا بدهند و در این بین علی کفاشیان به خاطر پستی که در AFC دارد، و همچنین پرونده دردسرساز حق پخش ای اف سی در کمیته اخلاق وضعیتش نامعلوم است. با این شرایط مشخص نیست آیا سایر اعضای هیات رئیسه حاضر هستند بدون سروصدا و هزینه برای فوتبال ایران از سمت خود کنار بکشند یا باز هم سایه تعلیق بر سر فوتبال ایران پهن می شود و حتی حضور در جام ملتها هم از دست می رود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول