کمیته رفاهی

یاوری: پرسپولیس خلوت ترین نیمکت لیگ را دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 77 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397
یاوری: پرسپولیس خلوت ترین نیمکت لیگ را دارد

سرمربی اسبق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: پرسپولیس در جمع 16 تیم لیگ برتر خلوت‌ترین نیمکت‌ لیگ را دارد و برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد...

سرمربی اسبق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: پرسپولیس در جمع 16 تیم لیگ برتر خلوت‌ترین نیمکت‌ لیگ را دارد و برانکو توانسته فراتر از انتظار نتیجه بگیرد.

محمود یاوری در مورد شرایطی که برای ذوب‌آهن در این فصل پیش آمده است، گفت: فوتبال ورزش پرنوسانی است. به هر حال بهتر است دیگر به گذشته ذوب‌آهن فکر نکنیم و روبه آینده داشته باشیم. قطعاً علیرضا منصوریان با حمایت باشگاه و هواداران ذوب‌آهن می‌تواند این تیم را ترمیم کند و به روزهای خوبش برگرداند. به خصوص اینکه حدود 40-50 روز لیگ تعطیل است و در این مدت باشگاه قطعاً بازیکنان مورد نظر منصوریان را جذب خواهد کرد.

یاوری تصریح کرد: اکنون سعید آذری و هیأت مدیره باشگاه از منصوریان حمایت می‌کنند و این مربی هم توانایی آن را دارد که از این تعطیلات به بهترین شکل برای بازسازی تیم استفاده کند.

وی در مورد دوران حضور امید نمازی در ذوب‌آهن گفت:‌ به هر حال زیاد نباید به گذشته نگاه کرد. امید نمازی مربی جوانی بود که به لیگ برتر آمد. من در استیل‌آذین با او همکار بودم. نمازی 2 سال از فوتبال ایران دور بود و شناخت کافی از شرایط و محیط نداشت. به هر حال اکنون هواداران ذوب‌‌آهن باید این روزها را تحمل کنند تا دوباره این تیم به روزهای خوبش برگردد.

یاوری در مورد شرایط پرسپولیس و بازی این تیم با ذوب‌آهن در روز سه‌شنبه گفت: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است حتی اگر اکنون بازیکن زیادی روی نیکمت نداشته باشد. برانکو با این تیم خیلی خوب نتیجه گرفته است. او توانسته فراتر از  انتظار با پرسپولیس نتیجه بگیرد. پرسپولیسی که به عقیده من خلوت‌ترین نیمکت را در بین 16 تیم لیگ برتری دارد و نتایج پرسپولیس فراتر از موجودی‌شان است.

وی افزود: قبل از بازی پرسپولیس با ذوب‌آهن هم سیدجلال شوک مثبتی به تیم و به هواداران پرسپولیس داد و این مسئله می‌تواند عاملی باشد تا پرسپولیس روز پرفروغی را مقابل ذوب‌آهن پشت سر بگذارد. ذوب‌آهن اگر بتواند در 10دقیقه اول هر دو نیمه مقاومت کند شرایط مطلوبی را در این دیدار خواهد داشت.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول