کمیته رفاهی

حضور بی دردسر پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان 2019

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 101 ] - دوشنبه, 12 آذر 1397
حضور بی دردسر پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان 2019

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان 2019 مشکلی برای حضور در مسابقات ندارند و پرونده‌های مالی، حضور این دو باشگاه را در آسیا تهدید نمی‌کند. ...

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان 2019 مشکلی برای حضور در مسابقات ندارند و پرونده‌های مالی، حضور این دو باشگاه را در آسیا تهدید نمی‌کند.

دو تیم استقلال و پرسپولیس فصل گذشته برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2018 دغدغه و استرس فراوانی داشتند و در نهایت هم این دو تیم که پرونده‌های مالی و شاکیان زیادی داشتند در دقیقه 90 و با تلاش و حمایت مسئولان ارشد ورزش و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ توانستند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند اما اکنون خبر می‌رسد که این دو تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2019 مشکلی بابت مسایل مالی ندارند و حضور بی‌دردسری! را در آسیا تجربه خواهند کرد. 

با این حال با توجه به پیوستگی پرونده‌های مالی و روند رسیدگی به شکایت احتمالی بازیکنان و مربیان از باشگاه‌ها هر شکایت جدیدی از این دو باشگاه یا سایر باشگاه‌های ایرانی مطرح شود برای فصل 2020 بر روی سرنوشت باشگاه‌های بدهکار تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین بهتر است تمامی باشگاه‌های ایرانی از هم اکنون به فکر وضعیت پرونده‌های مالی خود باشند. با توجه به حساسیت کنفدراسیون فوتبال آسیا بر روی شکایت مالی از باشگاه‌ها بازهم ممکن است در صورت سهل‌انگاری در آینده باشگاه‌های ایرانی با مشکل حضور در لیگ قهرمانان آسیا مواجه شوند. به ویژه اینکه بازیکنان و مربیان ایرانی یاد گرفته‌اند خیلی زود شکایت خود از باشگاه‌ها را به AFCگزارش کنند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول