کمیته رفاهی

صعود سپاهان و قلعه نویی به صدر جدول لیگ بعد از 5 سال!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 60 ] - جمعه, 9 آذر 1397
صعود سپاهان و قلعه نویی به صدر جدول لیگ بعد از 5 سال!

پیروزی تیم فوتبال سپاهان برابر پدیده در هفته چهاردهم لیگ برتر طلسم طولانی مدت تیم سپاهان و امیر قلعه نویی را شکست. از آخرین صدرنشینی سپاهان در لیگ برتر حدود 3...

پیروزی تیم فوتبال سپاهان برابر پدیده در هفته چهاردهم لیگ برتر طلسم طولانی مدت تیم سپاهان و امیر قلعه نویی را شکست.

از آخرین صدرنشینی سپاهان در لیگ برتر حدود 3 سال 3 ماه و از آخرین صدرنشینی امیر قلعه نویی در لیگ، 2 سال می گذشت که امروز قلعه نویی و سپاهان به همراه هم این طلسم طولانی را شکستند.

آخرین باری که تیم فوتبال سپاهان حضور در صدر جدول را تجربه کرد، به فصل 95-94 و هفته پنجم آن فصل باز می گردد. روزی که سپاهان با هدایت حسین فرکی موفق شد با 2 گل احسان حاج صفی مقابل سایپا به پیروزی رسیده و با 13 امتیاز بالاتر از استقلال تهران و استقلال خوزستان بر صدر جدول قرار بگیرد. این آخرین صدرنشینی تیم سپاهان بود که در چهارم شهریور سال 94 رقم خورد.

همچنین آخرین باری که امیر قلعه نویی ایستادن در صدر جدول را تجربه کرده بود، به فصل 96-95 و حضور وی روی نیمکت تیم تراکتورسازی باز می گردد. سرخ پوشان تبریز در دیداری که 5 آذر در تبریز انجام دادند، با دو گل محمد ابراهیمی و محمد ایرانپوریان برابر تک گل احمد حسن زاده، صبای قم را با حساب 2 بر یک مغلوب کردند تا در هفته یازدهم آن فصل، بالاتر از پرسپولیس و نفت تهران با 23 امتیاز صدرنشین شوند. 

صدرنشینی امروز قلعه نویی و سپاهان که به لطف پیروزی خانگی این تیم برابر پدیده حاصل شد را می توان اتفاق مهمی برای تیم اصفهانی و سرمربی اش دانست که در هفته چهاردهم فصل 98-97 رقم خورد. به این ترتیب سپاهان بعد از 3 سال و 3 ماه و قلعه نویی بعد از 2 سال بار دیگر حضور در صدر جدول را تجربه کردند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول