کمیته رفاهی

پرسپولیس برای هوادارانش قهرمان است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 124 ] - دوشنبه, 21 آبان 1397
پرسپولیس برای هوادارانش قهرمان است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به اتحاد این تیم در فصل جاری گفت: برانکو ایوانکوویچ هرگز غر نزد و نشان داد می توان با تلاش‌ دلسوزانه برای هوادارانش...

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به اتحاد این تیم در فصل جاری گفت: برانکو ایوانکوویچ هرگز غر نزد و نشان داد می توان با تلاش‌ دلسوزانه برای هوادارانش قهرمان شود.

محمد زادمهر در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل کاشیماآنتلرز ژاپن در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا که منجر به نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شد گفت: دیشب فینال قشنگی را در سطح آسیا دیدیم. مهمترین نکته ای که در بازی پرسپولیس به وضوح دیده می شد تلاش و اتحاد بالای بازیکنان بود. اگر بازیکنان پرسپولیس می توانستند توپ های خود را در محوطه جریمه حریف تبدیل به گل کنند نتیجه دیگری رقم می خورد. با این حال باید خسته نباشید جانانه به تیمی گفت که معنای کار گروهی را به بهترین شکل ممکن نشان داد.

وی درباره کمبود بازیکن پرسپولیس در فصل جاری اظهار داشت: پرسپولیس در شرایطی به این جایگاه رسید که واقعا مهره ای روی نیمکت نداشت. برانکو ایوانکوویچ هرگز غز نزد و بهانه نیاورد که بازیکن ندارد و به خاطر آنها خوب بازی نکرده است. پرسپولیس تلاش و کوشش فراوانی داشت که به اینجا رسید. پرسپولیس از دیدگاه من که مدتها فوتبال بازی کردم قهرمان است. این تیم برای هوادارانش عشق فرستاد و برای آنها قهرمان است. 

عضو پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: کادرفنی، بازیکن، مدیریت، هوادار و رسانه ها عواملی بودند که پرسپولیس به این مهم رسید. این دیدار ظرفیت های زیبای فوتبال ایران و حتی اجتماع سالم ملت را هم نشان داد. همه چیز در بالاترین سطح ممکن برگزار شد. بانوان هم با وجود اینکه اندک بودند خیلی راحت بازی را تماشا کردند.

زادمهر درباره مصدومیت بازیکنان کلیدی پرسپولیس در هفته های اخیر نیز صحبت کرد و گفت: بازیکنان از جان مایه گذاشتند. آنها توانستند توانمندی های خود را بروز دهند. محمد انصاری در بهترین شرایط قرار داشت اما آنقدر بازی فشرده برگزار کردند که مصدوم شد. این اتفاق برای چند بازیکن دیگر هم مشهود است که با درد و آسیب دیدگی بازی می کنند. باید به مجموعه باشگاه پرسپولیس تبریک گفت که چنین توانمندی بزرگی را از خود به نمایش گذاشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مربی بزرگی بالای سر تیم است و خواهد توانست پرسپولیس را بار دیگر قهرمان کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول