کمیته رفاهی

سرمربی بعدی استقلال درصورت اخراج وینفرد شفر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 71 ] - دوشنبه, 14 آبان 1397
سرمربی بعدی استقلال درصورت اخراج وینفرد شفر

در صورت اخراج شفر از نیمکت آبی پوشان چه کسی بهترین گزینه برای هدایت این تیم خواهد بود؟ شفر در نیم فصل نخست حضورش در استقلال عملکرد درخشانی از خود نشان داد و ت...

در صورت اخراج شفر از نیمکت آبی پوشان چه کسی بهترین گزینه برای هدایت این تیم خواهد بود؟

شفر در نیم فصل نخست حضورش در استقلال عملکرد درخشانی از خود نشان داد و توانست با آبی پوشان فراتر از انتظار ظاهر شود. اما درست در زمانی که انتظار کسب نتایج بهتر از سرمربی آلمانی بالا رفته است این تیم بد و یا بهتر است که بگویم ناامید کننده نتیجه گرفته است.

استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است و با شکست برابر سایپا هم از جام حذفی خداحافظی کرد اما مهم تر از همه نتایج ناامید کننده این تیم در رقابت های لیگ برتر است که با وجود دو بازی بیشتر نسبت به عجیب ترین پرسپولیس تاریخ دو امتیاز کمتر هم دارد.زنگ خطر برای شفر به صدا درآمده و احتمال اخراج این مربی آلمانی زیاد است. اما در صورت اخراج چه کسی هدایت آبی پوشان را برعهده خواهد گرفت؟

به احتمال خیلی زیاد هواداران استقلال بیش از همه به امیر قلعه نویی اعتماد و اعتقاد داشته باشند اما با توجه به قرارداد سنگین و محکم او با سپاهان بسیار بعید است که در شرایط کنونی از تیم اصفهانی جدا شود. فرهاد مجیدی گزینه جذابی برای هدایت آبی پوشان خواهد بود اما او با وجود آنکه محبوبیت بالایی دارد اما هیچ تجربه ای در مربیگری ندارد و بسیاری براین باور هستند که هنوز استقلال برای این مربی جوان زود است.

مجید نامجو مطلق بازیکن سابق استقلال خود را شایسته نیمکت این تیم می داند و پیش از این هم گزینه مربیگری در آبی پوشان بوده است اما برعهده گرفتن هدایت تیمی که هواداران تنها از آن انتظار قهرمانی دارند برای گزینه های چون نامجو مطلق بسیار سخت خواهد بود. در این میان مهدی پاشازاده هم ادعای جانشینی شفر را دارد اما روابط خوبی با فتحی ندارد. فتحی تاکید کرد که است که تا آخرین لحظه از شفر حمایت خواهد کرد. به احتمال خیلی زیاد در صورت اخراج این مربی آلمانی گزینه خارجی مد نظر مدیران استقلال خواهد بود و بسیار بعید است که در این شرایط به گزینه داخلی اعتماد کنند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول