کمیته رفاهی

مرحله نخست انتخابی فوتبال المپیک در تهران برگزار می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 74 ] - دوشنبه, 14 آبان 1397
مرحله نخست انتخابی فوتبال المپیک در تهران برگزار می شود

مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال امید ایران از برگزاری مرحله نخست انتخابی المپیک 2020 توکیو در روزهای دوم تا هشتم فروردین و به میزبانی تهران خبر داد. به نقل از فدرا...

مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال امید ایران از برگزاری مرحله نخست انتخابی المپیک 2020 توکیو در روزهای دوم تا هشتم فروردین و به میزبانی تهران خبر داد.

به نقل از فدراسیون فوتبال، تیم ملی امید ایران برای حضور در رقابت‌های مقدماتی المپیک 2020 توکیو آماده می‌شود. بهزاد آزاد مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال امید در خصوص مرحله اول این رقابت‌ها گفت: مراسم قرعه کشی مسابقات روز 16 آبان در مالزی برگزار خواهد شد و حمید استیلی هم به عنوان مدیر تیم ملی امید ایران در این مراسم حضور دارد. جمهوری اسلامی ایران پیش از این درخواست خودش برای میزبانی از بازی‌های این مرحله را اعلام کرده و بر این اساس مسابقات مرحله نخست در گروه ایران به میزبانی تهران و با حضور چهار تیم برگزار خواهد شد.

آزاد اضافه کرد: این اتفاق بسیار خوبی است که دور اول بازی‌ها در ایام ابتدایی سال  و در تهران برگزار می‌شود و امیدواریم تیم ملی امید با استفاده از این فرصت بتواند مرحله نخست بازی‌ها را با اقتدار پشت سر بگذارد. تمهیدات اجرایی لازم در این خصوص دیده شده و ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم میزبانی موفق و شایسته‌ای از این رقابت‌ها داشته باشیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول