کمیته رفاهی

شرط برانکو برای بازگشت طارمی و رضاییان اعلام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 86 ] - دوشنبه, 7 آبان 1397
شرط برانکو برای بازگشت طارمی و رضاییان اعلام شد

در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره بازگشت طارمی و رضاییان دو بازیکن حاشیه ساز سرخ پوشان به گوش رسیده است اما آیا تیم برانکو به این دو بازیکن نیاز دارد؟ رامین ...

در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره بازگشت طارمی و رضاییان دو بازیکن حاشیه ساز سرخ پوشان به گوش رسیده است اما آیا تیم برانکو به این دو بازیکن نیاز دارد؟

رامین رضاییان و مهدی طارمی در قهرمانی نخست پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر با برانکو ایوانکوویچ نقش بسزایی داشتند و هر دو بازیکن عملکرد خوبی از خود نشان دادند. رضاییان با برانکو به مشکل خورد و با وجود آنکه خوب و تاثیر گذار بازی می کرد اما در نهایت چاره ای جز جدایی نداشت اما قضیه طارمی بسیار متفاوت است و هواداران پرسپولیس حسابی از این بازیکن شاکی هستند. برانکو هم گفته به یک شرط موافق بازگشت این دو بازیکن است؛ اینکه پرسپولیس به آنها نیاز داشته باشد.

طارمی با جدایی خود و رفتارهای که انجام داد باعث شد تا پرسپولیس دو پنجره نقل و انتقالاتی از جذب بازیکن محروم شود اما جالب اینکه او با وجود آنکه باعث این محرومیت شد اما بالافاصله بعد از پایان محرومیتش تصمیم گرفت که سرخ پوشان را ترک کند و آنها را تنها گذارد. در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره بازگشت طارمی و رضاییان دو بازیکن حاشیه ساز سرخ پوشان به گوش رسیده است اما آیا تیم برانکو به این دو بازیکن نیاز دارد؟

پرسپولیس الان در خط حمله خود دو بازیکن آماده و پرتلاش به نام منشا و علی علیپور را دارد که هر دو بسیار خوب کار می کنند. با اضافه شدن مهدی شریفی در نیم فصل دوم و البته مهدی ترابی خط حمله پرسپولیس قدرت مضاعفی پیدا می کند و دیگر نیازی به طارمی نخواهد بود البته باشگاه الغرافه هم به راحتی این بازیکن ایرانی را نخواهد فروخت و برای بازگشت به پرسپولیس رقم بالایی طلب خواهد کرد و به نظر می رسد که بهتر است پرسپولیس بی خیال این بازیکن شود.

و اما با شناختی که از برانکو داریم بسیار بعید است که بازیکنی مانند رامین رضاییان دوباره به سرخ پوشان برگردد. پرسپولیس در نیم فصل دوم مهدی شیری را جذب کرده است و از طرف دیگر هم سیامک نعمتی به احتمال خیلی زیاد با ترافیک خط میانی راهی جناح راست می شود و در این شرایط پرسپولیس نیازی به رضاییان هم نخواهد داشت و منطقی است که برانکو نیازی به هیچ کدام از این دو بازیکن نداشته باشد. از طرف دیگر مهدی طارمی و رامین رضاییان نشان داده اند که بازیکنان حاشیه سازی هستند و پرسپولیس برانکو به هیچ وجه سرسازگاری با حاشیه سازی ندارد و آرامش را بیشتر از هر چیزی دوست دارد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول