کمیته رفاهی

هیچ کجا به جز ورزشگاه آزادی با سایپا بازی نمی کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 84 ] - دوشنبه, 7 آبان 1397
هیچ کجا به جز ورزشگاه آزادی با سایپا بازی نمی کنیم

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای بازی با سایپا در جام حذفی ما میزبان هستیم و حتما باید این بازی در ورزشگاه خانگی باشگاه استقلال انجام گیرد. باتوجه به نزدی...

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای بازی با سایپا در جام حذفی ما میزبان هستیم و حتما باید این بازی در ورزشگاه خانگی باشگاه استقلال انجام گیرد.

باتوجه به نزدیک بودن بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا و اقداماتی که به منظور آماده سازی ورزشگاه آزادی برای این بازی بزرگ انجام می گیرد، شائبه تغییر مکان بازی استقلال و سایپا در جام حذفی مطرح شده است که در این رابطه معاون ورزشی باشگاه استقلال توضیحاتی ارائه داد.

علی خطیر در گفت: تاکنون درخواستی برای تغییر محل بازی استقلال و سایپا صورت نگرفته اما اگر هم چنین درخواستی برسد ما با آن مخالفت خواهیم کرد. 

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: ما در این بازی میزبان هستیم و حتما باید بازی در ورزشگاه خانگی استقلال که ورزشگاه آزادی است، انجام گیرد. به هیچ وجه حاضر به تغییر محل برگزاری بازی نیستیم و محکم روی موضع خود ایستاده ایم.

وی افزود: اگر به هر دلیلی برگزاری بازی استقلال و سایپا در روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی مقدور نبود، باید این بازی را به تعویق بیندازند و به تاریخی موکول کنند که ورزشگاه آزادی شرایط برگزاری این بازی را داشته باشد. ما حاضر نیستیم از حق خود در این بازی بگذریم.

 دیدار دو تیم فوتبال استقلال و سایپا از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی طبق برنامه اعلام شده از ساعت 16:45 روز پنجشنبه 10 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. 

از آخرین رویارویی استقلال و سایپا مدت زمان زیادی نمی گذرد و دو تیم آخرین بار در چارچوب هفته نهم لیگ برتر و در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که آن بازی با نتیجه دو بر یک به سود آبی پوشان به پایان رسید.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول