کمیته رفاهی

نفس به نفس از ناامیدی تا جشن (ویژه)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 136 ] - سه شنبه, 1 آبان 1397
نفس به نفس از ناامیدی تا جشن (ویژه)

دیدار تیم‌های پرسپولیس و السد با برتری نماینده ایران به پایان رسید تا سرخ پوشان اولین فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنند. محمد همتی و حمید ابراهیمی، د...

دیدار تیم‌های پرسپولیس و السد با برتری نماینده ایران به پایان رسید تا سرخ پوشان اولین فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنند.

محمد همتی و حمید ابراهیمی، دو خبرنگار ما که از ساعات اولیه روز در ورزشگاه آزادی حاضر بودند، سعی کردند نکات کمتر دیده شده این مسابقه را از گوشه و کنار زمین روی صفحه مانیتور شما ثبت کنند؛ با خواندن این گزارش زحمت 12 ساعته آنها را پاسخ بدهید!

 

22:47 - توییت محمود صادقی نماینده مجلس:از بچگی استقلالی بودم ولی علی پروین را به اندازه‌ی حسن روشن دوست داشتم و از بازی‌های خوب تیم‌های ایرانی، مخصوصا تیم پرافتخار پرسپولیس دربرابر تیم‌های خارجی قلبا خوشحال می‌شوم و به آن افتخار می‌کنم.

 

 22:45 - قابِ خاطره‌انگیز پرسپولیس_السد از لنز دوربین محمد فرشته‌نژاد. صعود به فینال آسیا؛ پیروزی اراده بر ناامیدی.(علی عالی)

 

 

21:40 - کاروان های شادی در سطح شهر تهران به راه افتاده و مردم و هواداران پرسپولیس با به صدا درآوردن بوق ماشین ها شادی خود از صعود پرسپولیس را ابراز می‌کنند.

 

21:27 - صفحه رسمی توئیتر کنفدراسیون فوتبال آسیا هم با جمله‌ای کوتاه و نقض، به صعود پرسپولیس واکنش نشان داد.

 

 

21:25 - خبر رسید که محمد رویانیان، مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس هم در ورزشگاه آزادی حضور داشته و دیدار این تیم مقابل السد را از نزدیک تماشا کرده است.

 

21:24 - مهدی مهدوی‌کیا، ستاره سابق پرسپولیس با انتشار این توئیت صعود سرخ پوشان به مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا تبریک گفت؛ این افتخاری بود که نسل مهدوی‌کیا و سایر ستاره‌های قدیمی پرسپولیس از آن محروم ماندند.

 


20:52 - افشین خماند روزنامه نگار ورزشی در توییتی به موفقیت پرسپولیس پرداخت و اعلام کرد این تیم در تراژیک ترین فصل خودش از همه چیز گذشت و به فینال رسید.

 

 

20:46 - بشار رسن یکی از خوشحال‌ترین بازیکنان پرسپولیس بود. او بعد از صعود به فینال اشک‌ می‌ریخت و صورتش کاملا خیس شده بود.

 20:45 - جشن هواداران روی سکوهای ورزشگاه آزادی ادامه دارد.

 

20:39 - در ورزشگاه موزیک افتخار آمیز پخش می‌شود و هواداران هم در ورزشگاه مانده‌اند و جشن گرفته اند.

 

 

20:37 - مهدی تاج به مدیران پرسپولیس در جایگاه ویژه ورزشگاه تبریک گفت.

 

20:36 - برانکو با پرچم پرسپولیس دور زمین می‌دوید و دور افتخار می‌زد.

 

20:34 - سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس از بشار رسن خواست در مصاحبه با دوربین لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

 

20:32 - مارکو دستیار برانکو با بطری آب به سمت بازیکنان هجوم آورد و به این شکل خوشحالی کرد.

 

20:30 - سوت پایان بازی زده شد و بیرانوند که با سوپرواکنشش پرسپولیس را به دور فینال فرستاده بود، اشک از چشمانش می‌ریخت. خوشحالی فوق‌العاده دروازه‌بان تیم ملی.

 

 

20:25 - پرسپولیس راهی فینال شد و حالا هواداران یک نام را بیشتر صدا می‌زنند؛ برانکو ایوانکوویچ. کسی که آن ها را از رده چهاردهم به فینال آسیا رساند

 

20:15 - پس از  که پای شجاع خلیل زاده با سر بازیکن السد سایش پیدا کرد، ژاوی ارناندس به شدت بهداور اعتراض کرد و اعتقاد داشت باید پنالتی می گرفت.

 

20:13 - سیو اعجاب انگیز بیرانوند پرسپولیس را در بازی نگه داشت؛ شاید مرد سال آسیا ستاره ای باشد که در دو بازی نیمه نهایی ناجی تیمش بود.

 

 

19:55 - درگیری شدیدی بین نیمکت دو تیم پیش آمد. این اتفاق در لحظه ای رخ داد که به زعم ژاوی پرسپولیسی ها هنگام پرتاب اوت وقت تلف می کردند.

 

19:51 - نگاه ها به اسکوربورد و زمان شماری که حالا دقیقه 66 را نشان می دهد؛ 24 دقیقه تا فینال؟

 

 

19:43 - در میانه میدان روی یک خطای ساده، بین بازیکنان دو تیم درگیری به وجود آمد. داور ازبکستانی با بغداد بونجاح صحبت کرد صحبت کرد و در این بین ژاوی نیز سعی در ختم ماجرا داشت.

 

19:35 - پس از گل، هواداران پرسپولیس تشویق ایسلندی را انجام دادند که بسیار جالب بود.19:30 - شادترین لحظه تاریخ پرسپولیس در ورزشگاه آزادی؟ هرچیزی میتوان گفت اما این لحظه برای پرسپولیسی ها ماندگار است، زمانی که شاید نعمتی گل صعود را زد.

 

 

19:27 - مشعل برشام دروازه بان تیم السد زمان زیادی را صرف زدن ضربات شروع مجدد می کرد و همین موضوع واکنش هواداران را به همراه بود.

 

19:25 - بازیکنان دو تیم در حالی وارد زمین شدند که بغداد بونجاح زودتر از همه سعی کرد وارد زمین شود.

 

19:15 - پس از پایان نیمه سلبریتی های حاضر در حایگاه ویژه به سمت سرویس های بهداشتی و بوفه رفتند و هواداران اقدام به سلفی گرفتن با آن ها کردند.

 

18:50 - علی رغم دریافت گل هواداران همچنان پرسپولیس را تشویق می کنند.

 

18:45- کانون هواداران پرسپولیس موفق به نمایش نام پرسپولیس با استفاده از پرچم ها نشد و این طرح به صورت نیمه کاره و بسیار زشت اجرا شد.

 

 

18:40 - در زمان صاحب توپ شدن بازیکنان تیم السد، هواداران پرسپولیس به شدت آن ها را هو می کردند.

 

18:27 - پرچم های چند تیکه با نام پرسپولیس روی سکوهای طبقه دوم برافراشته شده است و البته ناهماهنگی در آن باعث شده تا تکمیل نشود.

 

18:26 - بازیکنان دو تیم وارد چمن شدند تا مراسم ابتدایی بازی را به اجرا بگذارند.

 

18:25 - گوینده ورزشگاه آزادی که یک خانم هست ، یادجواد خیابانی را زنده کرده : امشب ماه هم طرفدار پرسپولیسه و تو آسمون طنین‌انداز شده...

 

18:22- انتقاد و اعتراض  تند سیامک رحمانی ، روزنامه نگار ورزشی و سردبیر روزنامه شهروند به شرایط بلیت فروشی در ورزشگاه و ناهماهنگی هایی که مانع از ورودش به آزادی شد.

 

 

18:19 - علیرضا بیرانوند به شدت توسط هواداران پرسپولیس تشویق شد، آن ها با شعارهایی به زبان لری بیرانوند را تشویق کردند.

 

 

 18:18- یکی از دختران حاضر در ورزشگاه آزادی که با گریم و لباس مبدل در جمع هواداران نشسته ، پای عکس اش چنین شرحی گذاشته:زیاد هم سخت نبود!

 

18:17- بازتاب حضور حداکثر طرفداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی .

 

 

18:15 - عادل فردوسی پور در برنامه فوتبال برتر :ورزشگاه پر که چه عرض کنم....وحشتناک پره...جو ورزشگاه خیلی خوبه...هر تیمی بیاد اینجا می ترسه.

 

18:14 - ترکیب السد هم اعلام شد : مشعل برشم (دروازه بان) پدرو میگل ، بوعلام خوخی ، حامد إسماعیل،عبد الکریم حسن، وویونگ ،گابی ، ژاوی ، حسن الهیدوس أکرم عفیف و  بغداد بونجاح

 

18:10 - فوق ستاره های السد حدود یک ماه پیش با پیراهن زرد استقلال را شکست دادند اما امشب کار بسیار سختی مقابل شاگردان ایوانکوویچ خواهند داشت. حذف السد در حضور ژاوی و بونجاح؟ این می تواند تاریخی ترین اتفاق باشگاه پرسپولیس باشد.

 


18:10 - توییتر الکاس با انتشار عکسی از ژاوی هرناندس یادآوری کرده که او با 32 بازی در لیگ قهرمانان آسیا رکورد بیشترین حضور در این رقابتها را دارد و همچنین با 4 پاس گل در میان بازیکنان باقی مانده در این رقابتها رکورددار است. البته رکورددار پاس گل در این فصل از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا فرشید اسماعیلی هافبک استقلال است.

 

 

18:00 - عادل سرانجام به آزادی رفت اما ابتدا دقایقی را روی نیمکت سپری کرد.

 

 

17:55 - در زمان گرم کردن بازیکنان، هواداران ساکت و آرام نشسته و منتظر شروع بازی بودند. در این بین آن ها گاها به صورت تکی بازیکنان پرسپولیس را تشویق می کردند، عدم تشویق ژاوی هم اتفاق جالبی بود که برخلاف بازی رفت رخ داد.

 

17:41 - بازیکنان تیم پرسپولیس برای گرم کردن وارد زمین شدند و هواداران به شدت آن ها را تشویق کردند.

 

 

17:30 - عادل فردوسی پور ساعت17 وارد ورزشگاه شد و دقایقی قبل هم وارد اتاق گزارشگری ش تا ماده مسابقه شود.

 

17:22 - خبرنگار رسانه های عربی در گزارششان از ورزشگاه آزادی به حضور پرشور تماشاگرانپرسپولیس اشاره کردند.

 

 

17:21 - یکی از کاربران توییتر با انتشار این عکس نوشت: «ساعت 15:15 رسیدیم ورزشگاه، توانستیم بلیت بخریم اما اجازه ورود ندادند و گفتند ورزشگاه پر شده.»

 

 

17:14 - هواداران تیم پرسپولیس با روشن کردن فلش دوربین هایشان جو جالبی به ورزشگاه داده اند.

 


16:59 - در میان صدای شیپور و فریاد کورکننده پرسپولیسی ها، بازیکنان تیم السد قطر وارد زمین شدند تا با حال و هوای ورزشگاه آشنا شوند.

 

 

16:50 - با ورود کاروان تیم السدبه ورزشگاه آزادی هواداران تیم پرسپولیس به شدت آن ها را هو کردند.

 

 

16:42 - گوینده خانم ورزشگاه گزارشگر بازی را عادل فردوسی پور اعلام کرد که این موضوع با واکنش مثبت هواداران داخل ورزشگاه روبرو شد.

 

16:27 - زیر نویس شبکه سه: از علاقه مندان درخواست می شود از مراجعه به ورزشگاه آزادی خودداری نمایند.

 

 

16:10 - هوادارانی که پشت در مانده اند، با صدای شیپور اعتراض خود نسبت به این اتفاق را نشان می دهند.

 

 

16:05 - در شرایطی که ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر است، هنوز هواداران زیادی پشت در ورزشگاه هستند

 

 

 

16:00 - در فاصله 2 ساعت و 30 دقیقه تا شروع بازی ظرفیت ورزشگاه پر شده است

 


15:04- مانیتور بزرگی در اطراف ورزشگاه وجود دارد که احتمالا بازی را برای کسانی که بیرون ورزشگاه خواهد ماند، پخش خواهد کرد

 

 

14:46 - محمدرضا ساکت با انتشار این پست از نماینده ایران در مرحله نیمه نهایی آسیا حمایت کرد.

 

 

14:20 - ورودی بلوار منتهی به درب اصلی ورزشگاه آزادی مسدود شده است! راهنمایی و رانندگی در حالی این تصمیم را گرفته که هم اکنون ترافیک سنگینی مقابل این ورودی به وجود آمده است!

 

 


14:11 - بلیت فروشی الکترونیکی؟ این صف کسانی است که بلیت خریده اند اما حالا می‌روند تا با کد ملی، بلیت کاغذی بگیرند!

 

 

13:42 - ترافیک نیمه سنگین در بلوار شرقی ورزشگاه آزادی وجود دارد؛ بسیاری از هواداران خودروی شان را کنار خیابان پارک کرده و به سوی ورزشگاه حرکت می‌کنند.

 

13:41 - هم اکنون ورزشگاه آزادی؛ بیش از 30 هزار قرمزپوش در ورزشگاه حضور دارند.

 

 

13:28 - سخنگوی اورژانس کشور: همزمان با دیدار پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه آزادی، مرکز اورژانس تهران دو اتوبوس آمبولانس برای پوشش امدادی این مسابقه مستقر خواهد کرد.

 


13:18 - روزنامه خراسان ورزشی و خبرورزشی بازی پرسپولیس - السد را یک دیدار ملی قلمداد کرده اند؛ اگر شما طرفدار تیم استقلال هستید برایمان بنویسید چه حسی نسبت به این مسابقه دارید.

 

 

 

12:57 - «این همه راه آمدیم در پی فینال آمدیم!» بسیاری از حاضران در ورزشگاه از شهرستان های اطراف راهی ورزشگاه آزادی شده اند و نکته عجیب این که بعضی بلیت اینترنتی نخریده اند!

 


12:51 - برخی ارگان ها که از سهمیه بلیت برخوردار هستند، بلیت های خود عموما از تالار 12 هزار نفری توزیع میکنند و اکنون هم صف ورود به این مکان بسیار شلوغ است.

 

 

12:43 - ویدئویی از اطراف ورزشگاه آزادی در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود که یک دلال قیمت بلیت جایگاه را یک میلیون تومان اعلام میکند و همچنین می‌گوید 4 بلیت دارد، بدون نیاز به کد ملی! در روزهای گذشته در سایت های مختلف بازار سیاه عجیبی برای فروش بلیت این بازی به وجود آمده بود.

 

12:40 - جام باشگاه‌های آسیا در سال 2001 و تمرینات سرخ ها با پیراهن سامسونگ پیش از بازی با تیم یوونتوس سامسونگ در نیمه نهایی؛ جایی که یاران علی کریمی با گل دقیقه 90 مغلوب شدند

 


12:32 - سروش رفیعی با انتشار این استوری از هواداران پرسپولیس خواست تا با انرژی مثبت به استقبال این بازی بروند.

 

 

12:15 - هم اکنون ورزشگاه آزادی؛ به نظر می‌رسد طبقه دوم خیلی زودتر از شروع بازی پر شود، اکثر کسانی که اکنون روی سکوها مستقر هستند، تماشاگرانی هستند که بلیت الکترونیکی نداشتند.

 

 

 

12:00 - روزنامه همشهری ورزشی با تیتر «یک بازی، یک عمر» به استقبال این بازی رفته است؛ دیداری که میتواند در نهایت منجر به اولین فینال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شود.

 

 

11:51 - هواداران پرسپولیس از ساعت 8 صبح در ورزشگاه حضور یافته اند و با خرید بلیت کاغذی طبقه دوم، موفق شده اند به استادیوم بروند.

 

11:50 - صندلی های سه ردیف بالای جایگاه ویژه برای حضور میهمانان ویژه این مسابقه دست خوش تغییرات شده و از صندلی میهمانی ها و مجالس استفاده شده است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول