کمیته رفاهی

بهره برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا 2 ماه آینده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 91 ] - چهارشنبه, 25 مهر 1397
بهره برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا 2 ماه آینده

مجموعه ورزشی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای ایجاد انگیزه برای کارکنان وزارت صمت با نام شهید حججی تا دو ماه آینده به بهره برداری می‌رسد. ساخت این مجمو...

مجموعه ورزشی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای ایجاد انگیزه برای کارکنان وزارت صمت با نام شهید حججی تا دو ماه آینده به بهره برداری می‌رسد. ساخت این مجموعه ورزشی از 6 ماه گذشته آغاز شد و در این بازه زمانی 70 درصد از زیرساخت‌های آن تکمیل شده‌ است.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش با اعلام این موضوع گفت: این مجموعه با مساحتی بیش از 4 هزار متر مربع رو‌به‌روی دانشگاه علم و صنعت واقع شده‌ و بعد از بهره‌برداری در اختیار کارکنان سازمان قرار خواهد گرفت.

محمد دادگان در ادامه با اشاره به خدمات این مجموعه ورزشی افزود: ساخت این مجموعه از 6 ماه پیش آغاز شده و در واقع ورزشگاه را از یک مکان متروکه در این مدت به 70 درصد بهره‌برداری رسانده‌ایم.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش تصریح کرد: برای این مجموعه امکاناتی مانند سالن دارت، سونا و جکوزی، سالن چندمنظوره سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، سالن ورزش‌های رزمی و سالن تنیس روی میز در نظر گرفته‌ شده‌ است. این خدمات به صورت شبانه‌روزی به تمام کارکنان وزارت صمت ارائه می‌شود و حتی مسیری برای پیاده‌روی خانوادگی پرسنل هم در نظر گرفته‌ایم.

وی در پایان گفت: این مجموعه به نام شهید حججی نام‌گذاری شده‌ است. لازم می‌دانم از دستور مساعدت دکتر شریعتمداری، وزیر محترم جهت احداث این مجموعه و معاونین محترم، شجاعی برهان و الستی تشکر کنم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول