کمیته رفاهی

پرطرفدارترین بازیکنان فوتبال فانتزی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 98 ] - شنبه, 21 مهر 1397
پرطرفدارترین بازیکنان فوتبال فانتزی

پس از گذشت هشت هفته از لیگ، سید جلال حسینی، محبوترین بازیکن بین کاربران فوتبال فانتزی است. پس از او وریا غفوری و محمد ایرانپوریان قرار دارند. در فهرست 10 بازی...

پس از گذشت هشت هفته از لیگ، سید جلال حسینی، محبوترین بازیکن بین کاربران فوتبال فانتزی است. پس از او وریا غفوری و محمد ایرانپوریان قرار دارند.

در فهرست 10 بازیکن محبوب فوتبال فانتزی، 4 بازیکن از پرسپولیس، 3 بازیکن از ذوب آهن، 2 بازیکن از سپاهان و یک بازیکن از استقلال دارند و نشان دهنده آن است که کاربران فانتزی کمتر به علایق باشگاهی توجه داشته و 10 بازیکن پرطرفدار در 4 تیم توزیع شدند.

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بیش از هر بازیکن دیگری، مورد اقبال کاربران فانتزی قرار گرفته است.این بازیکن در 65٪ تیم‌ها حاضر است.پس از سید جلال به فاصله نزدیکی وریا غفوری جای دارد که توسط 64٪ انتخاب شده است.این دو بازیکن در ابتدای فصل در رتبه اول و سوم ولی در این 8 هفته رشد زیادی داشتند. کابرانی که وریا را در تیم فانتزیشان قرار دادند 19درصد و سید جلال حسینی 10 درصد اضافه شده است.

این دو بازیکن فاصله زیادی با نفر سوم دارد.سومین بازیکن پرطرفدار فوتبال فانتزی نیز مدافع است.محمد ایرانپوریان که از جمله امتیاز آورترین بازیکنان فوتبال فانتزی و توسط ٪43 کاربران انتخاب شده است.

فهرست ده بازیکن محبوب فوتبال فانتزی، نسبت به ابتدای دچار تغییرات زیادی شده‌ است.محسن مسلمان که به عنوان بهترین گلساز لیگ هفدهم به ذوب‌آهن پیوسته بود، در ابتدای لیگ در رتبه پنجم قرار داشت ولی عملکرد این بازیکن در طول فصل باعث شد 13درصد از کاربرانی که این بازیکن را در تیمشان قرار دادند کم شود و از این نظر بین بازیکنان فصل جاری فوتبال فانتزی رکورددار است.

 محمد عباس زاده نیز از دیگر بازیکنانی هست که اقبال کاربران به آن کم شده است.این بازیکن در آغاز فصل در رتبه ششم قرار گرفت اما نیمکت‌نشینی این بازیکن و عدم درخشش او باعث شد تا کاپیتان نساجی به رتبه پانزدهم سقوط کند.

مهدی ترابی،سروش رفیعی و مهدی شیری، سه خرید نیم فصل دوم پرسپولیس در رتبه 8 تا 10 محبوبترین بازیکنان فانتزی قرار داشتند که در حال حاضر از این فهرست خارج شدند.مهدی ترابی و سروش رفیعی حتی در 20 بازیکن محبوب نیز جایی ندارند.

محدرضا حسینی، محمدرشید مظاهری،سیامک نعمتی، ساسان انصاری و ادی هرناندز بازیکنانی بودند که توانستند به فهرست 10 بازیکن محبوب راه یابند.رشید مظاهری علی‌رغم اینکه عملکرد درخشانی نداشته توانسته اعتماد کاربران فوتبال فانتزی را به خود جلب کند.

ادی هرناندز، بیشترین رشد محبوبیت را بین کاربران فانتزی داشته است.این بازیکن در آغاز فصل تنها توسط یک درصد کاربران انتخاب شده بود و در رتبه 158 جای داشت ولی با ارائه بازیهای خوب توانسته در 27درصد تیمهای کاربران فانتزی وارد شود و در فهرست 10 بازیکن محبوب جای گیرد.مهاجم ذوب آهن از نظر افزایش حضور در تیم کاربران فانتزی رکورددار است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول