کمیته رفاهی

دیدار رییس سازمان ورزش با مسئولین جمعیت حامیان هواداران تیم های ملی فوتبال ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 17 ] - 8 روز پیش
دیدار رییس سازمان ورزش با مسئولین جمعیت حامیان هواداران تیم های ملی فوتبال ایران

تاکید بر لزوم توجه به رعایت اخلاق در ورزش شهر ورزش – رییس سازمان ورزش شهرداری تهران با اعضای جمعیت حامیان هواداران تیم های ملی فوتبال ایران دیدار و گفت ...

تاکید بر لزوم توجه به رعایت اخلاق در ورزش
شهر ورزش – رییس سازمان ورزش شهرداری تهران با اعضای جمعیت حامیان هواداران تیم های ملی فوتبال ایران دیدار و گفت و گو کرد.
به‌گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، رییس سازمان ورزش شهرداری تهران به همراه معاونان این سازمان امروز میزبان اعضای جمعیت حامیان هواداران تیم های ملی فوتبال ایران بود و طی آن بر لزوم رعایت حرمت و اخلاق در حوزه ورزش تاکید کرد.
"محمدصادق حسنی" ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از حضور پیشکسوتان حوزه ورزش در سازمان ورزش، گفت: سازمان ورزش، سازمان گرانی است؛ نه به خاطر منابع مالی، بلکه به دلیل وجود منابع انسانی گران بهایی که در این سازمان فعالیت می کنند. چراکه هرکدام از قهرمان های ورزشی که در این سازمان مشغول به کار هستند، بدون جایگاه شغلی هم دارای اعتبار هستند.
رییس سازمان ورزش با اشاره به فرهنگ غنی و جوانمردانه نسل گذشته کشور ، اظهار کرد: شما پیشکسوتان حوزه ورزش می توانید با انتقال اخلاق جوانمردانه همه اقشار جامعه را به حفظ حرمت ها ترغیب کنید و از آسیب هایی که در عرصه ورزش وجود دارد، جلوگیری کنید. حتی این مرام و معرفت را می توان به سطح جامعه نیز منتقل کرد.

" محمدرضا تهرانی" رییس جمعیت حامیان هواداران تیم های ملی فوتبال ایران هم در این دیدار با تشکر از حمایت های سازمان ورزش و شهرداری تهران از سازمان های مردم نهاد، گفت: ما با راه اندازی گروه هایی با نام همیار هوادار، در استادیوم ها حاضر می شویم و با انجام کارهای فرهنگی به دنبال ارتقای سطح اخلاق در فضاهای ورزشی هستیم.
دیدار حسنی با اعضای جمعیت حامیان هواداران تیم های ملی فوتبال ایران روز 16 مهرماه در محل دفتر رییس سازمان ورزش شهرداری تهران انجام شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس از سد تیم السد قطر عبور می کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد؟

گالری عکس

جدول