کمیته رفاهی

معجزه در دوحه با دستان خالی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 92 ] - چهارشنبه, 11 مهر 1397
معجزه در دوحه با دستان خالی

سرخپوشان تهرانی در دیدار رفت در قطر میهمان السد بودند و به پیروزی رسیدند. در دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس به عنوان تنها نماینده ...

سرخپوشان تهرانی در دیدار رفت در قطر میهمان السد بودند و به پیروزی رسیدند.

در دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس به عنوان تنها نماینده باقی مانده کشورمان در بازی‌ها امروز در قطر میهمان السد بود و به برتری رسید. با گزارش این دیدار همراه ما باشید:

صفر

                السد                        

    یک    

                           پرسپولیس                        

 ورزشگاه:  جاسم بن حمد

 

               اطلاعات بازی

               ▼ ▲ ⚽️ █

 داور:  کریشانتا دیلان پریرا

 ساعت شروع بازی: 18:45

 ترکیب السد

 ترکیب پرسپولیس

1

 سعد الشیب (84 ) 1  علیرضا بیرانوند (76 )
16  خوخی

4

 سیدجلال حسینی

 2

 پدرو

3

 شجاع خلیل‌زاده
12  حمید اسماعیل (73▼)

88

 سیامک نعمتی (12 )
14  عبدالکریم حسن

69

 شایان مصلح
29  گابی

8

 احمد نوراللهی

55

 کیم وو جونگ (46▼) 22  امید عالیشاه (38 ) (73▼)

 6

 ژاوی 21  آدام همتی

20

 سالم الحجری

5

 بشار رسن
96  اکرم عفیف

 90

 گادوین منشا 

11

 بغداد بونجاح 70  علی علیپور (85⚽️ پنالتی) (87▼)

 سرمربی:  ژوسوالدو فریرا

 سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 10

 حسین الهیدوس (46▲)

    

 احسان علوان‌زاده (73▲)

    

 حمزه السنحاجی (73▲)      حسین‌پور (87▲)

              

 

    

 

photo_2018-10-02_19-44-52

اتفاقات و دقایق حساس بازی:

دقیقه 5+90: روی شروع مجدد بیرانوند، مهاجم حریف توپ را صاحب شد و پرسپولیس را باز کرد ولی داور مسابقه با اعلام خطا این گل را نپذیرفت.

دقیقه 85 (السد صفر - پرسپولیس یک/ علی علیپور): علی علیپور پشت ضربه پنالتی ایستاد و ضربه او به سمت راست دروازه پس از برخورد با دستان الشیب تبدیل به گل شد.

دقیقه 84: فرار فوق العاده علیپور و عبورش از خط دفاع السد او را با گلر این تیم تک به تک کرد و الشیب مجبور شد روی او خطای پنالتی انجام دهد.

دقیقه 79: عبدالکریم حسن یک ضربه استادانه از راه دور به سمت دروازه پرسپولیس می‌زند که بار دیگر بیرانوند با واکنش عالی خودش دروازه را نجات داد.

دقیقه 74: کرنر ارسالی السدی‌ها روی دروازه پرسپولیس برگشت داده شد و در پشت محوطه جریمه به عفیف رسید ولی شوت این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 70: ضد حمله مهاجمان السد توپ را در موقعیت تک به تک به بونجاح رساند ولی ضربه کم دقت این بازیکن در چهارچوب نبود.

دقیقه 66: پدرو پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و ضربه او به سمت دروازه با خوش شانسی با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 57: حسن الهیدوس که بین دو نیمه به زمین آمد در اولین موقعیتی که به دست آورد روی یک شوت دروازه پرسپولیس را تهدید کرد ولی جایگیری خوب بیرانوند مانع باز شدن دروازه شد.

 

دقیقه 45: علیپور فرصت داشت تا دروازه السد را باز کند ولی ضربه زمینی این بازیکن را الهیدوس در کنج دروازه مهار کرد و توپ را به نفع تیمش به جریان انداخت.

دقیقه 43: اکرم عفیف چیزی نمانده بود با ضربه استادانه خود دروازه پرسپولیس را باز کند ولی بیرانوند در واکنشی فوق العاده آن را راهی کرنر کرد.

photo_2018-10-02_19-44-04

ذقیقه 22: کرنر ارسالی السدی‌ها از سمت چپ دروازه پرسپولیس در موقعیتی خوب به بونجاح رسید ولی بیرانوند با جایگیری خوب ضربه سر او را مهار کرد.

دقیقه 21: ضربه ایستگاهی ژاوی از روی خط محوطه جریمه پرسپولیس در حال ورود به دروازه پرسپولیس با برخورد با دیوار دفاعی به کرنر رفت.

دقیقه 18: حرکت فوق‌العاده بشار رسن از جناح چپ و ورود او به محوطه جریمه توپ را در موقعیتی خوب و مقابل دروازه خالی مقابل پای منشا انداخت ولی مهاجم سرخپوشان توپ را مقابل دروازه خالی به بیرون زد.

دقیقه 15: در شلوغی مقابل محوطه جریمه توپ در جناح راست دروازه پرسپولیس زیر  پای اکر عفیف افتاد و این بازیکن ضربه خودش را در موقعیتی خوب آرام به آغوش بیرانوند فرستاد.

دقیقه 7: ضربه ایستگاهی ارسالی از سمت راست روی درواز پرسپولیس با برگشت مدافعان پرسپولیس همراه بود و شوت عفیف از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول