کمیته رفاهی

شاهکار تیم برانکو در آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 101 ] - چهارشنبه, 11 مهر 1397
شاهکار تیم برانکو در آسیا

نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ السد قطر صفر - پرسپولیس یك نماینده فوتبال ایران موفق به کسب یک نتیجه ارزشمند در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد. در او...

نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ السد قطر صفر - پرسپولیس یك

نماینده فوتبال ایران موفق به کسب یک نتیجه ارزشمند در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.

در اولین بازی مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس،نماینده فوتبال ایران، در دیداری سخت و دشوار به مصاف تیم قدرتمند السد قطر رفت که این دیدار در نهایت با برتری 1-0 سرخ پوشان به پایان رسید.

پرسپولیس که تحت تاثیر غیبت تعدادی از بازیکنانش با تغییرات قابل توجهی پا به این مسابقه گذاشته بود، بازی را دفاعی آغاز کرد و توپ را به حریف داد. دفاع با برنامه سرخ ها این فرصت را از هافبک ها و مهاجمین شناخته شده السد گرفت و علیرضا بیرانوند هم با واکنش هایی عالی، شوت های از راه دور و سانتر های پر تعداد حریف را دفع می کرد.

بهترین موقعیت نیمه اول را هم گادوین منشا در دقیقه 17 از دست داد و توپ را در مقابل دروازه خالی به آسمان کوبید.

در نیمه دوم پرسپولیس بازهم به بازی شجاعانه خود ادامه داد و تسلیم قدرت حریف نشد. شوت های خطرناک السدی ها که توسط اکرم عفیف و بغداد بونحاج به سمت دروازه زده می شد هم راه به جایی نیافت تا در نهایت در دقیقه 85 نوبت به هنرنمایی علی علیپور برسد تا با فراری عالی و گرفتن یک ضربه پنالتی و گل کردن آن، بردی تاریخی و ارزشمند را برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد تا این تیم در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول