کمیته رفاهی

چهارگله رویایی مهاجم ایرلندی برای تراکتور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 121 ] - شنبه, 7 مهر 1397
چهارگله رویایی مهاجم ایرلندی برای تراکتور

استوکس با احتساب دو گلی که در جام حذفی وارد دروازه نفت آبادان کرده جمعا 9 گل برای تراکتور به ثمر رسانده است تا بهترین آمار را در بین مهاجمان لیگ ایران داشته ب...

استوکس با احتساب دو گلی که در جام حذفی وارد دروازه نفت آبادان کرده جمعا 9 گل برای تراکتور به ثمر رسانده است تا بهترین آمار را در بین مهاجمان لیگ ایران داشته باشد. این نیروی بی مهار گلزنی ممکن است تراکتور را به بزرگترین آرزوی لیگ برتری اش برساند.

قاطع ترین پیروزی این فصل از رقابت های لیگ برتر تحت تاثیر نمایش درخشان بازیکنی قرار گرفت که حالا به نظر می رسد بهترین خرید این فصل لیگ برتر بوده است.

بازیکن سابق آرسنال در مسابقه تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان پوکر کرد و با زدن چهار گل مهم ترین نقش را برای رسیدن تیمش به جمع مدعیان داشت. این بازیکن سی ساله امروز موفق شد به لطف چهارگلی که به ثمر رساند به صدر جدول بهترین گلزن لیگ برسد ولی مهم تر کیفیتی بود که این بازیکن ایرلندی از خود نشان داد.

آنتونی در لحظه گل دوم و سوم درخشان است. گل دوم روی یک چرخش استادانه و ضربه مهلک با پای چپ؛ گل سوم نفوذ به محوطه جریمه، دریبل مدافع حریف با یک حرگت یک پا دو پا و ضربه نهایی نرم با پای راست. او گل اول را از روی نقطه پنالتی و گل چهارم را روی خوش شانسی به ثمر رساند که البته مستحق این شانس بود. او با پایه گذاری این برد شش گله جوری تی تی ها را از خود به بی خود کرد که یکی از آنها با حضور در پیست ورزشگاه یادگار خود را به این ستاره ایرلندی رساند و با اصرار و سماجت پیراهن شماره 28 را از تن او خارج کرد تا استوکس در شب فراموش نشدنی پوکرش برهنه به رختکن برود.

او با لهجه انگلیسی خاص در پایان مسابقه هم پاسخگوی خبرنگاران بود و اعلام کرد هدفش اجرای بهترین بازی ممکن برای هواداران تراکتور است. استوکس با احتساب دو گلی که در جام حذفی وارد دروازه نفت آبادان کرده جمعا 9 گل برای تراکتور به ثمر رسانده است تا بهترین آمار را در بین مهاجمان لیگ ایران داشته باشد. این نیروی بی مهار گلزنی ممکن است تراکتور را به بزرگترین آرزوی لیگ برتری اش برساند؛ کاری که گلزنان بزرگی مثل لوسیاو ادینیو هم از پس آن برنیامدند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول