کمیته رفاهی

فان خال؛ ابتدا در تبریز، سپس روی نیمکت تیم ملی ایران به جای کی روش!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 88 ] - شنبه, 7 مهر 1397
فان خال؛ ابتدا در تبریز، سپس روی نیمکت تیم ملی ایران به جای کی روش!

خبر حضور احتمالی لویی فان‌خال در رده ملی یا باشگاهی فوتبال ایران در رسانه‌های اروپایی بازتاب داشت. در اواخر هفته گذشته بحث حضور سرمربی اسبق بایرن مو...

خبر حضور احتمالی لویی فان‌خال در رده ملی یا باشگاهی فوتبال ایران در رسانه‌های اروپایی بازتاب داشت.

در اواخر هفته گذشته بحث حضور سرمربی اسبق بایرن مونیخ و منچستریونایتد و بارسلونا در رسانه‌های کشورمان مطرح شد.

درپی شنیده شدن این شایعات، خبر حضور مربی صاحب‌نام سابق تیم ملی هلند در رسانه‌های اروپایی نیز درج شد.

*اسپورت‌نیوز هلند:سفری ویژه برای فان‌خال به ایران

سایت اسپورت‌نیوز هلند از جمله رسانه‌های خارجی بود که این موضوع را به عموم مخاطبین خود اطلاع داد.

این رسانه در گزارشی عنوان کرد:لویی فان‌خال در رقابت‌های اروپایی درجه یک زیادی کارکرده اما آنگونه که رسانه‌های ایران می گویند سفری ویژه به ایران انجام خواهد داد تا گفت‌وگوهای با فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه تراکتورسازی تبریز انجام دهد.

این سایت افزود فان‌خال 67 ساله نامزد مربیگری برای جانشینی کارلوس کی‌روش در تیم ملی و یا تراکتورسازی مطرح است.

سایت هلندی همچنین عنوان کرد هدایت تیم ملی ایران هم اکنون برعهده کارلوس کی‌روش پرتغالی است و اگر به تیمی دیگر برود، پستش خالی خواهد ماند و آنگاه فان‌خال می‌تواند برای جانشینی مطرح شود.

*ت‌‌آنلاین:2 فرصت شغلی در ایران برای مربی سابق بایرن

سایت ت‌آنلاین هلند نیز به همین موضوع پرداخت و نوشت:واقعیت امر این است که او می‌خواست به مربیگری پایان دهد اما اکنون مسئولیت‌های جدید در انتظارش هستند. در ایران سرمربی اسبق بایرن مونیخ 2 موقعیت شغلی جدید پیش رو دارد.

این رسانه ادامه داد:سرمربی سابق بایرن مونیخ طبق گزارش اکثر رسانه‌های ایران برای پست مربیگری در ایران مورد نظر است.انتظار می‌رود مربی 67 ساله برای گفت‌وگوهای در ایران حضور یابد.گفته می‌شود یک موقعیت احتمالی کاری در تیم تراکتورسازی تبریز برای او خواهد بود.همان تیمی که هم اکنون ثروتمند‌‌ترین تیم در لیگ فوتبال ایران است.یکسری دیگر از گزارشات می‌گویند فان‌خال امکان دارد جانشین کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران شود.چرا که قرارداد سرمربی پرتغالی در فوریه آینده پایان می‌یابد.

این رسانه همچنین عنوان کرد گفته می شود تراکتورسازی از نظر اقتصادی در شرایطی است که مربی مثل فان‌خال را استخدام کند.برای فصل جاری این باشگاه جان توشاک ولزی را به عنوان سرمربی به همراه ملی‌پوشانی مثل اشکان دژاگه(بازیکن سابق هرتابرلین و ولفسبورگ)، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی را به خدمت گرفت.اما در نهایت تیم با 10 امتیاز از 7 مسابقه در رده مایوس‌کننده ششم جدول است.

 

*تاگس سایتونگ:آیا مربی بایرن مونیخ یکبار دیگر کنار خط طولی خواهد ایستاد؟

این روزنامه در گزارشی به همین موضوع پرداخته و برای مطلب خود از عنوان «آیا مربی بایرن مونیخ یکبار دیگر کنار خط طولی خواهد ایستاد؟»

این روزنامه مونیخی در ادامه عنوان کرد:سرمربی سابق بایرن ممکن است بعد از 2 سال استراحت یکبار دیگر به عنوان مربی کارکند.چرا که روز جمعه رسانه‌های ایران گزارش کردند فوتبال ایران انتظار او را می‌کشد.

این رسانه که مقاله خود را برمبنای گزارش خبرگزاری آلمان(DPA) منتشرکرده در ادامه به 2 فرصت احتمالی شغلی در ایران برای حضور در تیم تراکتورسازی یا تیم ملی ایران اشاراه کرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول