کمیته رفاهی

السد بدون مصدوم و محروم برابر پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 87 ] - شنبه, 7 مهر 1397
السد بدون مصدوم و محروم برابر پرسپولیس

نماینده‌ی قطر با همه قوا به مصاف پرسپولیس می‌رود و خود را آماده‌ی پیروزی بزرگ می‌کند. به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، السد در دیدار رفت ...

نماینده‌ی قطر با همه قوا به مصاف پرسپولیس می‌رود و خود را آماده‌ی پیروزی بزرگ می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، السد در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس ایران پذیرایی خواهد کرد. تنها دو روز به آغاز این دیدار هیجان انگیز و حساس باقی مانده است. روزنامه الرای قطر از آمادگی زیاد و روحیه بالای شاگردان فریرا برای این دیدار حساس سخن به میان آورد.

الرای نوشت: السد بعد از پیروزی قاطع اخیر در لیگ ستارگان نهایت تمرکز خود را روی دیدار برابر پرسپولیس گذاشته است و بازیکنان در تمرین اخیر خود با شور و نشاط زیادی حضور پیدا کردند و خود را بهترین نمایش برابر پرسپولیس می‌کنند. خبر خوب برای السد اینکه حسن الهیدوس بعد از آسیب دیدگی اخیری که داشت به شرایط بازی رسیده و مشکلی برای دیدار برابر پرسپولیس ندارد.

روزنامه الرای همچنین نوشت که سعد الدوسری سنگربان اصلی السد هم شرایط بازی کردن را پیدا کرده و بعد از هفته ها آسیب دیدگی می تواند در دیدار برابر پرسپولیس به میدان برود اما هنوز فریرا تصمیم نهایی را درباره بازی دادن به این دروازه‌بان نگرفته است.

به گزارش ایسنا، مشعل برشم دروازه‌بان این روزهای السد بسیار ضعیف نشان داده و در دیدار برابر استقلال دو اشتباه بسیار بد داشت. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند که این دروازه‌بان در دیدار برابر تیم آنها هم به میدان برود تا از اشتباهات او نهایت استفاده را ببرند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول