کمیته رفاهی

کمک مربی تازه کار، جانشین توشاک در تراکتور شد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 114 ] - دوشنبه, 26 شهریور 1397
کمک مربی تازه کار، جانشین توشاک در تراکتور شد؟

محمد تقوی هیچ سابقه سرمربیگری در هیچ لیگ فوتبالی ندارد و فصل گذشته پس از سالها زندگی در انگلیس به پشتوانه گرفتن مدرک درجه یک از یوفا، مدیرفنی تیم پدیده شد! حک...

محمد تقوی هیچ سابقه سرمربیگری در هیچ لیگ فوتبالی ندارد و فصل گذشته پس از سالها زندگی در انگلیس به پشتوانه گرفتن مدرک درجه یک از یوفا، مدیرفنی تیم پدیده شد! حکم عجیبی که چند هفته بعد لغو شد و تقوی توسط رسانه های حامی اش برای هدایت تیم های مختلفی کاندیدا شد اما هیچ تیمی حاضر نشد او را به عنوان سرمربی خودش انتخاب و منصوب کند.

سرمربی تیم تراکتورسازی در تمرین ریکاوری امروز غایب بود و این مسئله شائبه های عجیبی را به وجود آورد تا جایی که برخی رسانه های ورزشی مثل سایت یکی از روزنامه های صبح، از تغییرات روی نیمکت تیم تبریزی خبر داد.

تمرین امروز تراکتورسازی در شرایطی که قرار بود از ساعت 17:30 آغاز شود، در نهایت با غیبت جان توشاک معروف همراه شد. در این میان محمد تقوی مربی ای که تازه یک هفته از حضورش در تیم تبریزی می گذرد، در اقدامی عجیب ساعت 18شنبه در رختکن بازیکنان را جمع کرد و به آن ها اعلام کرد که توشاک در تمرین حاضر نخواهد شد.

خبر ورزشی مدعی شده است که طبق این اعلام، قرار شده سرنوشت این مربی بعد از بازگشت زنوزی مالک تراکتور به ایران مشخص شود و تا آن زمان تقوی دستیار تازه کار و پرادعای توشاک هدایت تیم را برعهده گیرد. خبر پا را از این هم فراتر گذاشته و نوشت: با این شرایط محمد تقوی سرمربی این تیم در جدال هفته هفتم مقابل پدیده مشهد خواهد بود تا بعد از آن در خصوص آینده نیمکت تراکتورسازی تصمیم گیری شود!!

گفتنی است محمد تقوی هیچ سابقه سرمربیگری در هیچ لیگ فوتبالی ندارد و فصل گذشته پس از سالها زندگی در انگلیس به پشتوانه گرفتن مدرک درجه یک از یوفا، مدیرفنی تیم پدیده شد! حکم عجیبی که چند هفته بعد لغو شد و تقوی توسط رسانه های حامی اش برای هدایت تیم های مختلفی کاندیدا شد اما هیچ تیمی حاضر نشد او را به عنوان سرمربی خودش انتخاب و منصوب کند. با این حال تقوی در حالی تنها یک هفته بعد از ورود به تراکتور پرستاره، به عنوان سرمربی تیم پرتماشاگری معرفی می شود که هیچ سابقه و تجربه سرمربیگری در فوتبال حرفه ای ایران و یا هیچ جای دیگر دنیا را ندارد و این در نوع خود عجیب است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول