کمیته رفاهی

صعودسپیدرود دردربی جنجالی گیلان باحذف ملوان درانزلی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 98 ] - شنبه, 24 شهریور 1397
صعودسپیدرود دردربی جنجالی گیلان باحذف ملوان درانزلی

سپیدرود رشت با برتری جنجالی مقابل ملوان در زمین انزلی، پیروزی تاریخی را در دربی گیلان کسب کرد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد. در حساس ترین دیدار م...

سپیدرود رشت با برتری جنجالی مقابل ملوان در زمین انزلی، پیروزی تاریخی را در دربی گیلان کسب کرد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.در حساس ترین دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی ملوان در بندرانزلی پذیرای سپیدرود رشت بود. دو تیم سال قبل هم در این مرحله ولی در رشت به مصاف هم رفتند که آن بازی را ملوانی ها برده بودند و این دیدار بای سپیدرود جنبه انتقام گیری داشت.

در نهایت یاران علی کریمی توانستند با تک گل محمدغلامی در دقیقه 57 از روی نقطه پنالتی به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند. این دیدار خالی از حواشی نبود و سنگ اندازی هواداران ملوان و شکستن سر علی عزتی، بازیکن سپیدرود منجر به اعتراض شدید علی کریمی و کشیدن تیم به بیرون از زمین در دقیقه 44 بازی شد. بعد از گذشت حدود 15 دقیقه کریمی موافقت خود را با بازگشت تیمش به زمین اعلام کرد و در ادامه داور یک دقیقه باقی مانده را هم برگزار کرد تا دو تیم دوباره به رختکن بروند. 

در وقت های اضافه نیمه دوم بازی، هواداران تیم ملوان بندرانزلی به سمت علی دودانگه، کمک داور دوم  مسابقه سنگ و بطری پرتاب کردند. پس از این اتفاق، دودانگه مصدوم شد و روی زمین افتاد. همین اتفاق سبب توقف چند دقیقه ای مسابقه شد. در طول فصل جاری سپیدرود نتوانسته در دیداری رسمی به برتری برسد و این پیروزی نخستین برد کریمی و سپیدرود محسوب می شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول