کمیته رفاهی

سه جانشین بیرانوند؛ یکی از یکی پر دردسرتر!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 152 ] - چهارشنبه, 21 شهریور 1397

اگر كوچ علیرضا بیرانوند در نیم فصل اتفاق بوفتد، پرسپولیس سه گزینه برای جانشینی او در فاصله بین دو نیم فصل خواهد داشت كه البته هر كدام از این سه گزینه مشكلاتی دارند. 
 
محمدرضا اخباری یكی از نفراتی است كه این مدت اسمش به عنوان گزینه حضور در پرسپولیس مطرح شده. او به تازگی رضایتنامه قطعی اش را هم از سایپا گرفته و بازیكن آزاد محسوب می شود. بنابراین مشكلی برای حضور در پرسپولیس نخواهد داشت، به خصوص كه حدود 3 ماه بیشتر به نیم فصل باقی نمانده است. با این وجود مشكل اخباری این است كه مدتهاست از دوران اوجش فاصله گرفته. او در تراكتور عالی بوده، اما در بازگشت به سایپا خوب عمل نكرد و نهایتا با علی دایی به اختلاف خورد. اخباری ابتدا نیمكت نشین و سكونشین شد و حالا كنار گذاشته است. به علاوه غیبت اخباری در تمرینات صدای دایی را هم در آورد و نشان داد او حاشیه هایی هم دارد.

دیگر گزینه سرخ ها رشید مظاهری است كه گویا خودش هم به حضور در پرسپولیس بی علاقه نیست. با این وجود بزرگترین مشكل مظاهری، قرارداد او با ذوب آهن است. این دروازه بان برای جدایی نیاز به رضایتنامه دارد و ذوب هم نشان داده به این راحتی ها رضایت بازیكنان كلیدی اش را نمی دهد. آنها همین اواخر سر انتقال مرتضی تبریزی به استقلال، حسابی سخت گرفتند و كلی درآمدزایی كردند. گزینه سوم سرخ ها در شرایط فعلی هم علیرضا حقیقی است. حقیقی حداقل تا لحظه تنظیم این مطلب تیم پیدا نكرده و بدش هم نمی آید به پرسپولیس برگردد، اما او مدتهاست درست و حسابی بازی نكرده و معلوم نیست روی فرم باشد. بازگشت حقیقی به پرسپولیس، در بدنه هواداران این تیم هم مخالفان زیادی دارد. در نهایت باید دید چه كسی جای بیرانوند را می گیرد.

البته با تمام این تفاصیر باید اذعان داشت خروج بیرانوند در نیم فصل آنچنان هم جدی نیست. بعید به نظر می رسد تیم های اروپایی در ژانویه یک سهمیه خود را برای جذب گلر بسوزانند و پیش تر فکری نکرده باشند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول