کمیته رفاهی

صعود به نیمه نهایی شرط جدید تمدید قرارداد کی ‎روش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 95 ] - شنبه, 10 شهریور 1397
صعود به نیمه نهایی شرط جدید تمدید قرارداد کی ‎روش

تمرینات تیم ملی در حالی قرار است بعد از بازی های هفته ششم لیگ برتر آغاز شود که هنوز مشخص نیست کی‌روش چه زمانی به ایران می آید. با ورود دستیاران کی‌ر...

تمرینات تیم ملی در حالی قرار است بعد از بازی های هفته ششم لیگ برتر آغاز شود که هنوز مشخص نیست کی‌روش چه زمانی به ایران می آید.

با ورود دستیاران کی‌روش به ایران، بازگشت این مربی پرتغالی قطعی شده اما زمان امضای قرارداد با او و جزییات آن مشخص نشده است. 
تازه‌ترین بحث مطرح شده درباره کی‌روش این است که فدراسیون از نظر مبلغ با کی‌روش به تفاهم رسیده و مشکل مدت قرارداد است.صحبتهای اخیر سرمربی تیم ملی نشان می دهد که او با فدراسیون فوتبال به توافق رسیده و می‌خواهد برای قهرمانی در جام ملتهای آسیای 2019 خیز بردارد.

کی‌روش از قبل جام جهانی تاکنون روی قرارداد چهار ساله و تا جام جهانی بعدی و یا دست‌کم دو ساله و قابل تمدید اصرار دارد و اصرار فدراسیون روی قرارداد شش ماهه را در شان خود نمی‌داند.

در این باره خبرنگار نود مطلع شد که ممکن است چالش اصلی بین کی‌روش و تاج  بر سر مدت قرارداد این گونه حل شود که قرارداد شش ماهه کی‌روش با ایران در صورتی که تیم ملی ایران به جمع چهار تیم برتر جام ملت های آسیا راه یابد اتوماتیک وار تمدید شود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در آخرین مصاحبه‌اش در این باره گفت:

 برای من آینده اهمیتی ندارد. من می توانستم با تیم های دیگر قراردادی 4 ساله امضا کنم. من می خواهم با ایران قهرمان جام ملت های آسیا شوم و این اصلا آسان نیست. این دست آورد چالش بزرگی است و نیاز به تلاش و کار همه دارد.

این اظهارنظر مثبت نشان می دهد مدت قرارداد دیگر محل اختلاف طرفین نیست. کی‌روش احتمالا امروز(شنبه) به ایران می‌آید و تمرینات تیم ملی نهایتا تا دوشنبه آغاز می‌شود و آن طور که پیداست قراردادش تمدید شده و تمرینات تیم ملی نیز با اعلام لیست آغاز می‌شود. اما جالب است که از کادر تیم ملی گرفته تا حتی مدیران ارشد فدراسیون و اعضای هیات رییسه کسی به درستی نمی‌داند کی‌روش چه روز و ساعتی به ایران می‌آید.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول