کمیته رفاهی

چمنیان: هدف تیم فوتبال نوجوانان ایران صعود به جام جهانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 165 ] - شنبه, 10 شهریور 1397
چمنیان: هدف تیم فوتبال نوجوانان ایران صعود به جام جهانی است

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال نوجوانان، درباره حضور این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بازی‌های سختی پیش‌رو داریم و امیدوارم مرحله به مرحله بت...

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال نوجوانان، درباره حضور این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بازی‌های سختی پیش‌رو داریم و امیدوارم مرحله به مرحله بتوانیم جلو برویم و علاوه بر کسب سهمیه، مقامی بهتر از سال گذشته به دست آوریم.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان، سرمربی تیم‌ ‌ملی نوجوانان درباره عملکرد بازیکنانش پس از پیروزی برابر عمان، گفت‌: دو دیدار تدارکاتی که با تیم نوجوانان عمان برگزار می‌کنیم آخرین شانس ما پیش از آغاز رقابت‌های قهرمانی آسیا است تا بازیکنان را محک بزنیم. زمان زیادی نداریم باید در این فرصت باقی مانده برنامه‌های تاکتیکی و تکنیکی‌مان را مرور کنیم.

او در ادامه‌ بیان‌ کرد: عمان تیم خوبی است و ما شناخت خوبی از این تیم داشتیم. معتقدم تیم‌هایی مثل عمان و یمن در رده پایه خوب کار کرده‌اند. هدف اصلی از برگزاری این دو بازی این است که نقاط ضعف‌مان را به حداقل برسانیم. خدا رو شکر روحیه بازیکنان خوب است و برنامه‌هایی که در تمرین داشتیم، بچه‌ها روز گذشته (جمعه) در مسابقه پیاده کردند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی نوجوانان درباره حریفان در بازی‌های آسیایی، گفت‌: تمام تیم‌ها در رده نوجوانان جدی هستند و همه کشورهای آسیایی و 16 تیمی که به بازی‌های آسیایی راه پیدا کرده‌اند سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده‌اند. ما در گروه مقدماتی با تیم‌های اندونزی، هند و ویتنام که به ترتیب با این سه تیم بازی می‌کنیم . اندونزی را به صورت کامل آنالیز کردیم چون اولین بازی‌مان است و پیشنیه‌ای در مسابقات آسیایی نداشت این تیم را به خوبی بررسی کردیم و بیش‌تر مورد ارزیابی قرار دادیم و درباره تیم‌های هند و ویتنام هم شناخت داریم.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: به هر حال بازی‌های آسانی پیش‌رو نداریم و امیدوارم مرحله به مرحله بتوانیم جلو برویم و علاوه بر کسب سهمیه، مقامی بهتر از سال گذشته به دست آوریم. طبق هدفی که ما داریم  برای دومین سال متوالی می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم و به امید خدا بتوانیم  مقامی بهتر از نایب قهرمانی سال گذشته کسب کنیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول