کمیته رفاهی

محمودی: بهترین هواداران دنیا را تراکتورسازی دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 89 ] - دوشنبه, 5 شهریور 1397
محمودی: بهترین هواداران دنیا را تراکتورسازی دارد

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: برای اینکه کادرفنی و بازیکنان از یکدیگر آشنا شوند و به شناخت بیشتری برسند نیاز بود زمان بیشتری بگذرد. کاظم محمودی در مورد وض...

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: برای اینکه کادرفنی و بازیکنان از یکدیگر آشنا شوند و به شناخت بیشتری برسند نیاز بود زمان بیشتری بگذرد.

کاظم محمودی در مورد وضعیت تراکتورسازی طی 5 هفته گذشته لیگ برتر گفت:  با توجه به اینکه محمدرضا زنوزی تیم را یک مقدار دیر تحویل گرفت و بحث انتقال امتیاز باشگاه زمان برد باعث شد در شروع لیگ تیم به هماهنگی کامل نرسد. از آنجا که جان توشاک مربی بسیار باهوش و بزرگی است که سابقه حضور در رئال مادرید را دارد تلاش کرد در کمترین زمان ممکن هماهنگی را بین بازیکنان به وجود آورد.

وی افزود: با توجه به شناختی که از اعضای تیم داشتیم سعی کردیم خیلی زود تیم را جمع و جور کنیم و به شرایط ایده‌آل نزدیک شویم. هم کادر فنی و هم بسیاری از بازیکنان نسبت به فصل قبل تغییر کرده‌اند و همین امر باعث شده تا تیم نیازمند گذشت زمان بیشتر برای رسیدن به هماهنگی باشد.

مربی تراکتورسازی در مورد تغییرات تاکتیکی خط دفاع از هفته سوم به بعد و بهبود شرایط تراکتورسازی خاطرنشان کرد: قصد ندارم مسائل فنی را خیلی باز کنم  اما به هر حال همانطور که گفتم جان توشاک تازه به ایران آمده و زمان می‌برد تا نسبت به توانایی بازیکنان به شناخت کامل برسد. خدا را شکر روز به روز شناخت کادر فنی بیشتر می‌شود و تراکتورسازی وضعیت بهتری پیدا می‌کند. 5-6 بازیکن ما خیلی دیر به تیم اضافه شدند. همین امر باعث شد تا با گذشت زمان کادر فنی بتواند به شناخت بهتری از تیم برسد و بازیکنان هم نسبت به تفکرات تاکتیکی مربی آشنا شوند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و بتوانیم به شرایط ایده‌آل برسیم. جایگاه تراکتورسازی و هوادارانش خیلی بالاست. به نظرم بهترین هواداران دنیا را تراکتورسازی دارد. زنوزی هم بارها اعلام کرده خودش هوادار تراکتور است و به همین خاطر همه تلاشش را برای موفقیت تیم می‌کند.

محمودی در رابطه با تعطیلات پیش روی لیگ برتر تصریح کرد: این تعطیلات فرصت خوبی برای به هماهنگی رساندن بیشتر تیم است و از لحاظ بدنی هم می‌توان شرایط بازیکنانی که هنوز به آمادگی کامل نرسیده بودند را بهبود بخشید.

وی در رابطه با دیدار زیبای هفته پنجم لیگ برتر بین تراکتورسازی و سپاهان که با تساوی به پایان رسید، خاطرنشان کرد: بازی بسیار مهمی بود. تراکتورسازی تیمی است که به دنبال رسیدن به بالای جدول است و سپاهان هم از تیم‌های خوب لیگ برتر است. هر دو تیم با رزومه بسیار خوب مقابل یکدیگر قرار گرفتند. از سوی دیگر 4 بازیکن تراکتورسازی در فصول گذشته عضو تیم سپاهان بودند. همچنین امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان هم دو فصل قبل هدایت تراکتورسازی را بر عهده داشت. تمامی این مسائل باعث شد بر حساسیت بازی افزوده شود. می‌دانستیم قلعه‌نویی تاکتیک به خصوص خودش را مدنظر دارد. به همین خاطر توانستیم حریف را به خوبی اداره کنیم. در نهایت هم اگر بازی دقایقی دیگر ادامه داشت می‌توانستیم گل برتری را وارد دروازه حریف کنیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از مسئولان تیم بابت تلاش‌هایی که انجام می‌دهند تشکر کنم. علیرضا اسدی مدیرعامل تراکتورسازی یک فرد فوتبالی که دارای اصلیت آذربایجانی است. او از زمانی که مسئولیت تیم را بر عهده گرفته توانسته شرایط خوبی به وجود آورد و همیشه برای تیم بیشترین تلاش را می‌کند. امیدوارم همه در کنار هم بتوانیم نتایج قابل قبولی بگیریم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول