کمیته رفاهی
 

پدیده های لیگ هجدهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 156 ] - دوشنبه, 29 مرداد 1397
پدیده های لیگ هجدهم

با گذشت چهار هفته ابتدایی لیگ هجدهم رکوردهایی در حال شکستن است و بازیکنانی به عنوان پدیده نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند. پس از گذشت 4 هفته از...

با گذشت چهار هفته ابتدایی لیگ هجدهم رکوردهایی در حال شکستن است و بازیکنانی به عنوان پدیده نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند.

پس از گذشت 4 هفته از لیگ برتر فوتبال ایران، شاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم فوتبال پدیده با 9 امتیاز صدرنشین لیگ هجدهم هستند. این تیم پس از شکست در هفته اول مقابل پرسپولیس توانست سه پیروزی متوالی کسب کند و به تنهایی در رده اول جدول رده‌بندی قرار بگیرد.

صدرنشینی پدیده در حالی است که وضعیت این تا 45 روز پیش از شروع مسابقات لیگ مشخص نبود و حتی خبرهایی از انحلال این تیم در برخی رسانه‌ها منتشر شد. اما پدیده‌ای‌ها با هدایت گل‌محمدی کار خود را آغاز کردند و به قول سرمربی این تیم " مشکلات‌شان را رسانه‌یی نکردند" تا این تیم بدون رقیب در صدر جدول جای بگیرد.

از دیگر نکات جالب لیگ هجدهم، گل نخوردن پرسپولیس در چهار هفته ابتدایی است و اگر این رکورد در هفته بعد مقابل پیکان ادامه پیدا کند، پرسپولیس یک رکورد دیگر را نیز به نام خود ثبت می‌کند. مسجدسلیمانی ها که به تازگی به لیگ برتر پیوستند هم آمار عجیبی را از خود به‌جا گذاشتند و هنوز نتوانستند دروازه حریفان خود را باز کنند. این در حالی است که آن‌ها یک از بهترین‌های خط حمله در فصل قبل لیگ آزادگان بودند.

خط دفاعی بد سپیدرود توانسته رکورد منحصر به فردی را در چهار هفته ابتدایی به نام خود ثبت کند و با دریافت 12 گل زده و تفاضل 10- در قعر جدول رده‌بندی قرار بگیرد. این تیم با شکست 6 بر 1 مقابل سپاهان، یک طرف پرگل‌ترین بازی لیگ هجدهم بوده است.

وحید خشتان، هافبک یاسوجی استقلال خوزستان که فصب قبل در پست مدافع کناری در لیگ دسته 2 به میدان می‌رفت، خیلی زود در پست جدید جا افتاد و حالا با 4 گل، آقای گل لیگ برتر است. هافبک-مدافعی که موفق شده هر 4 گل تیمش را به ثمر برساند و به عنوان پدیده هفته‌های ابتدایی لیگ هجدهم لقب بگیرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول