کمیته رفاهی

ایران3-کره شمالی0

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 97 ] - شنبه, 27 مرداد 1397
ایران3-کره شمالی0

تیم فوتبال امید ایران در دومین دیدار خود در بازی های آسیایی 2018 اندونزی از بعدازظهر امروز (جمعه) به مصاف کره شمالی رفت که این دیدار با برتری 3 بر صفر بازیکنا...

تیم فوتبال امید ایران در دومین دیدار خود در بازی های آسیایی 2018 اندونزی از بعدازظهر امروز (جمعه) به مصاف کره شمالی رفت که این دیدار با برتری 3 بر صفر بازیکنان تیم ملی و صدرنشینی شاگردان کرانچار به پایان رسید.

یوزهای جوان توانستند خود را آرام آرام حاکم بر توپ و میدان کنند و در نتیجه برتری خود را با یک پیروزی سه گله در ورزشگاه ویباوا موکتی جاکارتا به پایان برسانند. در این دیدار "سونگ کوم سونگ" کاپیتان کره شمالی در دقیقه 52 مسابقه با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد و محمدمهدی مهدی خانی، محمد آقاجانپور و علیرضا آرتا نیز از تیم کشورمان از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

بازیکنان تیم ملی کشورمان در گروه F رقابت های فوتبال بازی های آسیایی علاوه بر کره شمالی با تیم های عربستان و میانمار همگروه هستند و در نخستین دیدار خود نیز مقابل عربستان به تساوی بدون گل دست یافتند و حالا با چهار امتیاز صدرنشین و بخت اول صعود از گروه هستند.

ترکیب امیدهای ایران:مهدی امینی، محمد آقاجانپور، محمد مسلمی پور، علیرضا آرتا، امیر روستایی، یونس دلفی، محمدرضا آزادی، ابوالفضل رزاق پور و عارف آغاسی، محمد خدابنده لو و محمد مهدی مهدی خانیسرمربی: زلاتکو کرانچار

ترکیب امیدهای کره شمالی:کانگ جو هیوک، سونگ آن، سونگ کوم سونگ، ری آن چول، کیم کوک بوم، جو وانگ میونگ، کیم یانگ، کانگ کوک چول، کیم چول بوم، یانگ کوک، کیم یو سونگسرمربی: جو سیونگ

شرح گل ها

ایران 1 کره شمالی 0(دقیقه 27، امیر روستایی): روی شوت پشت محوطه ابوالفضل رزاق پور و توپی که به پای محمدرضا آزادی برخورد کرد، امیر روستایی صاحب توپ و موقعیت شد و بدون از دست دادن آن با شوت تک ضرب پای چپ دروازه کره شمالی را به زیبایی باز کرد.

ایران 2 کره شمالی 0(دقیقه 68، مهدی قائدی): پاس قطری و دیدنی مهدی خانی در نزدیکی های محوطه جریمه کره ای ها و با اشتباه گلر و مدافع این تیم به قائدی رسید و او در حالی که تنها دروازه خالی را روبروی خود می دید موفق شد برای دومین بار تور دروازه کره ای را به لرزه در بیاورد.

ایران 3 کره شمالی 0(2+90، عارف آغاسی): حرکت زیبای روستایی بین مدافعان کره ای باعث شد تا یک خطای پنالتی روی او صورت بگیرد و عارف آغاسی نیز پشت توپ ایستاد و توانست به زیبایی دروازه حریف را باز کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر سال 98-97 خواهد شد؟

گالری عکس

جدول