کمیته رفاهی

از بدهی شهرداری تا بدهی پرسپولیس و استقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 87 ] - شنبه, 27 مرداد 1397
از بدهی شهرداری تا بدهی پرسپولیس و استقلال

واقعاً چطور می‌شود یک ارگان بزرگ و مهم مثل شهرداری 52 هزار میلیارد تومان طبق ادعای خود شهرداری‌چی‌ها بدهی داشته باشد، ولی مدام بدهی 140 میلیارد...

واقعاً چطور می‌شود یک ارگان بزرگ و مهم مثل شهرداری 52 هزار میلیارد تومان طبق ادعای خود شهرداری‌چی‌ها بدهی داشته باشد، ولی مدام بدهی 140 میلیاردی و 170 میلیاردی پرسپولیس و استقلال را در بوق و کرنا کنند؟!

ارگان رسمی شهرداری تهران مدعی شد شهرداری پایتخت 52 هزار میلیارد تومان! (توجه کنید، 52 هزار میلیارد تومان) بدهکار است! تا جایی که به یاد داریم شهرداری در هر مقطعی با دولت‌ها در بحث مسائل مالی زاویه داشته و مثلاً پول مترو را مطالبه کرده است. این مسئله ربطی هم به جناح‌های سیاسی ندارد (حداقل امروز ندارد). واقعاً چطور می‌شود یک ارگان بزرگ و مهم مثل شهرداری 52 هزار میلیارد تومان طبق ادعای خود شهرداری‌چی‌ها بدهی داشته باشد، ولی مدام بدهی 140 میلیاردی و 170 میلیاردی پرسپولیس و استقلال را در بوق و کرنا کنند؟! بله، در این دو تیم هم کلی قرارداد بی‌حساب و کتاب و آپشن‌دار بسته شده که در جای خودش باید بررسی و تحقیق و تفحص شود، اما چطور می‌شود بدهی 52 هزار میلیاردی شهرداری مهم جلوه نکند و هر روز رسانه‌ها (حتی رسانه‌های سیاسی، اجتماعی) در مورد بدهی‌های پرسپولیس و استقلال بنویسند؟
اگر شهرداری‌چی‌ها می‌گویند بدهی‌ها مربوط به دوره‌های قبلی است، مدیران فعلی استقلال و پرسپولیس هم می‌گویند بدهی‌های ما انباشته، مالیاتی و مربوط به دوره‌های قبلی است. تازه مدیران قبلی هم می‌گویند ما نهایتاً 20 میلیارد بدهی بر جای گذاشتیم، اما این بدهی‌ها کجا و مثلاً بدهی‌های شهرداری‌ها، مؤسسات مالی، اعتباری، بانک‌ها و... کجا؟ آیا این حرف غیر منطقی است؟ آیا کسی جوابی برای آن دارد؟ چطور می‌شود برای 140 میلیارد بدهی بلوا شود، ولی برای هزاران میلیارد بدهی هیچ سر و صدایی نشود؟

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول