کمیته رفاهی

پدیده، میهمان ناخوانده صدر جدول

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 94 ] - شنبه, 27 مرداد 1397
پدیده، میهمان ناخوانده صدر جدول

تیم فوتبال پدیده که که لیگ برتر را با شکست آغاز کرد، بلا انقطاع بازیهای خود را با پیروزی پشت سر گذاشت تا در پایان هفته چهارم صدرنشین این مسابقات باشد. در لیگی...

تیم فوتبال پدیده که که لیگ برتر را با شکست آغاز کرد، بلا انقطاع بازیهای خود را با پیروزی پشت سر گذاشت تا در پایان هفته چهارم صدرنشین این مسابقات باشد.

در لیگی که تا قبل از آغاز آن از تیم هایی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و ذوب آهن بعنوان مدعیان یاد می شد، حالا تیم فوتبال پدیده که هیچ ادعایی قبل از آغاز لیگ نداشت به صدر جدول چسبیده است.

شاگردان یحیی گل‌محمدی فصل را با شکست آن هم مقابل پرسپولیس آغاز کردند. اما این آخرین بازی بود که آنها تا پایان هفته چهارم برنده از آن خارج نشده اند.

پدیده بعد از پذیرفتن شکست در روز اول، به ترتیب از هفته دوم تا چهارم توانست استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت را شکست داده تا در پایان هفته چهارم با 9 امتیاز بالاتر از سپاهان و پرسپولیس به تنهایی در صدر جدول ایستاده باشد. 

هرچند کار پدیده برای حفظ این صدرنشینی در ادامه لیگ سخت به نظر می رسد، اما این تیم با ادامه همین روند می تواند بعنوان یکی از تیم های حاضر در کورس بالای جدول موقعیت خود را حفظ کند.

پدیده در هفته چهارم موفق شد تیم سپیدرود را در رشت با 2 گل مغلوب کند و در هفته پنجم میزبان پیکان، یکی دیگر از تیم های بالای جدولی است. این دیدار از ساعت 19:45 روز جمعه دوم شهریور در مشهد برگزار می شود. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر سال 98-97 خواهد شد؟

گالری عکس

جدول