کمیته رفاهی

گرشاسبی: با مقصران برخوردخواهم کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 85 ] - شنبه, 20 مرداد 1397
گرشاسبی: با مقصران برخوردخواهم کرد

سرپرست باشگاه گفت: در پرسپولیس چند دستگی وجود ندارد و فشارهایی روی تیم می آورند که ما را با چالش روبرو کنند.   حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگویی، درخصوص اتفاق...

سرپرست باشگاه گفت: در پرسپولیس چند دستگی وجود ندارد و فشارهایی روی تیم می آورند که ما را با چالش روبرو کنند.
 
حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگویی، درخصوص اتفاقات رخ داده در جریان بازی تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت: من در انتظار گزارش این بازی هستم. از مسئولان تیم خواسته ام گزارش کامل و دقیقی به صورت مفصل از تمام اتفاقات رخ داده به من بدهند تا چیزی از قلم نیفتد. بنابراین منتظر این گزارش هستم تا بتوانم فردا نظر خودم را در این باره اعلام کنم اما چیزی که مشخص است این است که مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیگیر اتفاقات رخ داده در اهواز هستند تا ببینند علت این اتفاقات چیست. 
 
سرپرست باشگاه در پاسخ به این سوال که بازیکنان این تیم مسئول کانون هواداران پرسپولیس را مقصر اتفاقات رخ داده می دانند و شما این موضوع را قبول دارید یا نه تصریح کرد: من چیزی در این باره نشنیده م اما روز شنبه جلسه ای با مسئول کانون هواداران انجام خواهم داد تا همه چیز مشخص شود. 
 
گرشاسبی درباره اینکه به نظر می آید پرسپولیس اسیر چنددستگی ها شده گفت: اینطور نیست. به هرحال از این طرف و آنطرف روی پرسپولیس فشار می آورند و می خواهند ما را با چالش روبرو کنند اما ما مراقب هستیم و اجازه این اتفاقات را نمی دهیم. 
 
وی درباره اینکه نظرش درخصوص بازی پرسپولیس در اهواز چیست، گفت: شب گذشته که فوتبال انجام نشد بلکه استرس وجود داشت و همه تلاش می کردند تا فقط آسیب نبینند و حتی دیدید که چند بار بازی قطع شد چون سنگ پرانی های زیادی در ورزشگاه انجام می شد. متاسفانه کنار زمین شرایط واقعا ناامن بود و همانطور که گفتم منتظر ارائه گزارش هستم تا همه چیز مشخص شود. 
 
گرشاسبی در پاسخ به این سوال که آیا باید منتظر برخورد با مقصر یا مقصران باشیم، افزود: قطعا همینطور است. باید گزارش ها و صحبت ها را ببینم و بشنوم و اگر مقصری وجود داشت قطعا با او برخورد خواهم کرد. 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول