کمیته رفاهی

استقلال بازی بی نقصی مقابل تراکتورسازی ارائه کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 72 ] - شنبه, 20 مرداد 1397
استقلال بازی بی نقصی مقابل تراکتورسازی ارائه کرد

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال مقابل تراکتورسازی بازی بدون نقصی را ارائه کردند و در دو دیدار قبلی چنین هماهنگی‌ای را از تیم ندیده بودیم. مجید نامجو مطلق در...

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال مقابل تراکتورسازی بازی بدون نقصی را ارائه کردند و در دو دیدار قبلی چنین هماهنگی‌ای را از تیم ندیده بودیم.

مجید نامجو مطلق در مورد عملکرد استقلال مقابل تراکتورسازی و پیروزی این تیم اظهار داشت: استقلال بازی بسیار خوب و منطقی را به نمایش گذاشت. در خط دفاع با نظم بود و در خط میانی هم کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت. در خط حمله مهاجمان استقلال از ضعف خط دفاعی حریف استفاده کردند و موقعیت‌های خوبی را خلق کردند. در کل از کناره‌ها خوب بودیم و بازی بی نقصی را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: تراکتورسازی تیم خوبی از نظر مهره است، اما از لحاظ بازی نه. آنها بازیکنان خوب و شناخته شده‌ای دارند و مربی آنها هم در اروپا شناخته شده است. استقلال در این بازی از تمام نقاط زمین استفاده کرد و در اکثر موقعیت‌ها برتری عددی داشت.در دو بازی قبلی چنین هماهنگی‌ای را از تیم ندیده بودیم و مقابل تراکتورسازی منظم بازی کردند.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه گل به خودی تراکتوری‌ها چقدر در ادامه برتری استقلال تاثیر داشت، عنوان کرد: تاثیر داشت، اما استقلال قبل از گل اول هم بازی پرفشاری داشت و موقعیت خلق کرد. 

وی با اشاره به عملکرد ووریا غفوری گفت: ووریا در همه بازی ها خوب کار می‌کند و علاوه بر او در سمت راست محمدی مهر که تازه اضافه شده است نمایش خوبی داشت. علی کریمی هم نسبت به قبل بهتر شده بود.

نامجومطلق در مورد اینکه آینده مرتضی تبریزی را در استقلال چطور می‌بینید، عنوان کرد: او بازیکن خوبی است و شایستگی‌ها خود را در ذوب آهن نشان داده بود. در دیدار شب گذشته نیز تاثیرگذار بازی کرد و قطعا با هماهنگی بهتر، می‌تواند عملکردش را بهتر از این کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر سال 98-97 خواهد شد؟

گالری عکس

جدول