کمیته رفاهی

پایان تعارف تاج و فدراسیون با کی روش:آیادالیچ می آید؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 75 ] - دوشنبه, 15 مرداد 1397
پایان تعارف تاج و فدراسیون با کی روش:آیادالیچ می آید؟

تاج گفته کی روش اگر نیاید برای تیم ملی مربی جدید تا قبل از اردوی شهریورماه به ایران می آید. گزینه هایی مثل دالیچ برای تیم ملی ایران مطرح شده اند که به نظر می ...

تاج گفته کی روش اگر نیاید برای تیم ملی مربی جدید تا قبل از اردوی شهریورماه به ایران می آید. گزینه هایی مثل دالیچ برای تیم ملی ایران مطرح شده اند که به نظر می رسد با توجه به اظهار تمایل این مربی و همچنین تلاش برانکو خیلی جدی باشد. دالیچ پیش از این مذاکره با ایران را تایید کرده بود.

به نظر می رسد تعارفات معمول فدراسیون با سرمربی پرتغالی اش بعد از وقفه طولانی در نتیجه گیری در مذاکرات علنی شده است و مهدی تاج این بار نظرش را خیلی صریح سخن گفته است. تاج گفته قرار نیست که فدراسیون به روزهای بعد از کی روش فکر نکند.

رئیس فدراسیون فوتبال سرانجام یک بار کمی جدی تر درباره ماجراهای تیم ملی سخن گفت. او که سرمربی اش روی هواست و در پرتغال نشسته و هنوز هیچ گفته مشخصی درباره ادامه حضور در ایران به زبان نمی آورد و هر روز هم در اخبار یک تیم بعنوان مقصد بعدی اش مطرح می شود، حالا با واکنش جدی تر تاج روبرو شده است.

در فاصله پنج ماه تا جام ملتهای آسیا، مشخص نیست چه سرنوشتی برای آینده تیم ملی رقم می خورد؟ آیا رویای فتح جام محقق می شود؟ 

مهدی تاج که تا قبل از این گفته بود به هیچ گزینه ای غیر از کی روش حتی فکر هم نمی کند، حالا این بار گفته فکر کردید در فدراسیون فوتبال کسی فکر نمی کند؟ او گفته کی روش اگر نیاید برای تیم ملی مربی جدید تا قبل از اردوی شهریورماه به ایران می آید. گزینه هایی مثل دالیچ برای تیم ملی ایران مطرح شده اند که به نظر می رسد با توجه به اظهار تمایل این مربی و همچنین تلاش برانکو خیلی جدی باشد. دالیچ پیش از این مذاکره با ایران را تایید کرده بود.

حالا در این شرایط به نظر می رسد پیام واضح فدراسیون فوتبال ایران به سرمربی پرتغالی می رسد که اگر راضی به کار با همین شرایط نشود جایگزین او انتخاب و معرفی می شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر سال 98-97 خواهد شد؟

گالری عکس

جدول