کمیته رفاهی

ماجرای فرحزاد و فریادهای محسن مسلمان!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 87 ] - دوشنبه, 15 مرداد 1397
ماجرای فرحزاد و فریادهای محسن مسلمان!

دو بازیکن سرشناس فوتبال ایران در حالی با حکم کمیته اخلاق محروم شده اند که هیچ دلیلی برای این محرومیت تازه اعلام نشده است اما حالا سرنخ هایی در رسانه ها قابل پ...

دو بازیکن سرشناس فوتبال ایران در حالی با حکم کمیته اخلاق محروم شده اند که هیچ دلیلی برای این محرومیت تازه اعلام نشده است اما حالا سرنخ هایی در رسانه ها قابل پیگیری است.

ابتدای لیگ گذشته بود که شایعاتی در خصوص دستگیری چند فوتبالیست در یکی از سفره‌خانه‌های شمال تهران داغ شد. بعد از آن اسامی مخففی که "م – م" هم یکی از آنها بود به میان آورده شد. اسم مخففی که همه را به سمت محسن مسلمان مشکوک کرد. هافبک مورد اعتماد آن روزهای برانکو و پرسپولیس، دقایقی بعد از جدال با سایپا روبروی خبرنگاران قرار گرفت و تنها به گفتن این جملات برای مبرا کردن خود اکتفا کرد: گفته‌اند «م.م» را در یک سفره‌خانه گرفته‌اند. هرکسی گفته من به سفره‌خانه رفته‌ام و چنین کاری کرده‌ام، جرأت داشته باشد و اسم بگوید. من عادت کرده‌ام که همیشه قبل از فصل و قبل از بازی‌ها این مسائل را درباره‌ام مطرح کنند.

قبل از بازی هم گفته بودند که ذوب‌آهن برای من مشکل ایجاد کرده و نمی‌توانم بازی کنم اما دیدید که امروز بازی کردم. در سایت‌ها هم نوشته بودند که در یک میهمانی م - م، ک - د، پ -ص و... را گرفته‌اند. گفته‌اند که میم میم من هستم، اما آمدم که بگویم کسانی که این موضوع را مطرح کرده‌اند، وجود داشته باشند و اسم بگویند. هر کسی یا هر سایت و خبرگزاری که آمده و این حرف را زده، بگوید منظورش چه کسی بوده است.

این ماجرا اما مربوط به ابتدای لیگ شانزدهم است و شاید تاریخ آن با حکم کنونی کمیته اخلاقی هم خوانی نداشته باشد. اما بیانیه کمیته اخلاق در شب گذشته و کدهایی که در آن وجود داشته، قدیمی بودن ماجرا را تایید می‌کند:" به دلیل عدم توجه به احکام صادره این کمیته و همچنین عدم توجه به قوانین و تذکرات و اخطارهای کمیته های قضایی که نقض آشکار قوانین اخلاقی محسوب می شود و همواره با ضمانت اجرا همراه است؛

به اطلاع می رساند درخصوص تخلفات سابق آقایان محسن مسلمان و حسین کعبی احکامی صادر گردیده که متاسفانه علی رغم چند نوبت اخطار به این دو بازیکن،توجهی نکرده اند. لذا نامبردگان از یوم جاری تا اطلاع ثانوی،از حضور و شرکت در مسابقات رسمی محروم هستند."

در این حکم با اشاره به "تخلف سابق" ، "بی توجهی به اخطارها در چند نوبت" شاید کلیدواژه‌هایی باشد که موضوع را به همان اتهام قبلی مرتبط کند. با این حال همچنان هر دو بازیکن از دلیل این محرومیت اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند و به دنبال راهی برای دستیابی به دلیل حکم هستند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر سال 98-97 خواهد شد؟

گالری عکس

جدول