کمیته رفاهی

تارتار: نساجی به جذابیت های لیگ برتر افزوده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 92 ] - دوشنبه, 15 مرداد 1397
تارتار: نساجی به جذابیت های لیگ برتر افزوده است

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم می‌گوید تیمش تنها به دنبال گرفتن نتیجه نیست و می‌خواهد فوتبال زیبا به نمایش بگذارد. تیم فوتبال پارس جنوبی در هفته دو...

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم می‌گوید تیمش تنها به دنبال گرفتن نتیجه نیست و می‌خواهد فوتبال زیبا به نمایش بگذارد.

تیم فوتبال پارس جنوبی در هفته دوم لیگ برتر توانست با ارائه نمایشی خوب، با دو گل نفت مسجد سلیمان را شکست دهد تا پس از ناکامی در هفته ابتدایی مقابل فولاد، اولین سه امتیاز لیگ هجدهم را برای خودشان ثبت کنند.

 

مهدی تارتاردرباره پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: خدا را شکر با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان شرایط خوبی داریم. تیم ما مقابل نفت بازی خوبی را به نمایش گذاشت و نشان داد که تنها به فکر گرفتن نتیجه نیست. ما نتیجه را به همراه فوتبال زیبا می‌خواهیم. ما مقابل فولاد هم با وجود گرمای اهواز خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم اما در نهایت شکست خوردیم. خوشحالم که توانستیم اولین سه امتیازمان در لیگ هجدهم را کسب کنیم.

پارس جنوبی در هفته سوم باید در قائم‌شهر به مصاف نساجی این شهر برود. سرمربی این تیم درباره تقابل با تیم پرهوادار نساجی گفت: بازی با نساجی شرایط خاص خودش را دارد. بازی در ورزشگاه وطنی مقابل هواداران پرشور نساجی که جو خاصی را در این ورزشگاه حاکم می‌کنند، این بازی را از بازی‌های دیگر متمایز می‌کند. نساجی پس از سال‌ها توانسته برای اولین بار در لیگ برتر حاضر شود و همین موضوع به جذابیت‌های لیگ برتر اضافه کرده است. نکته‌ای که این دیدار دارد بازی در چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی است که ما برای کسب آمادگی بیشتر برای بازی در این زمین، در طول هفته آتی تمریناتی در زمین چمن مصنوعی خواهیم داشت تا بتوانیم مقابل نساجی هم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

او در ادامه درباره بازیکنان جوانی که امسال به این تیم اضافه شدند و در دو هفته اخیر با نمایش خوبی که داشتند، توانستند جای خالی بازیکنان جدا شده را پر کنند، توضیح داد: وظیفه من به عنوان مربی، کشف استعدادهاست تا هم به فوتبال کشورم و هم به بازیکنان جوان خدمت کنم. ما در تیم‌مان از بازیکنان با تجربه مانند رحمان احمدی، مجتبی لطفی، محمد نوری، میثم نقی‌زاده و... در کنار بازیکنان جوان استفاده می‌کنیم تا با تلفیق این دو نسل، تیم کاملی شویم.

تارتار افزود: پارس جنوبی به شکلی تشکیل شده است که نه زیاد جوان باشد تا دچار درگیر حواشی احتمالی شود و نه زیاد پیر است که در بازی‌های لیگ برتر مقابل حریفان کم بیاورد.

سرمربی پارس جنوبی جم در ادامه در پاسخ به این سوال که وضعیت مالی این تیم به چه شکل است، بیان کرد: باید از مسئولان تیم تشکر کنم که پس از برگزاری جلسه اضطراری، یکسری از مشکلاتمان را حل کردند اما بخشی از کادرفنی هنوز از پارسال طلبکارند. همچنین 30 درصدی که قرار بود ابتدای کار به افرادی حاضر در تیم پرداخت شود هنوز پرداخت نشده است. با این وجود مسئولان پارس جنوبی تلاش زیادی برای حل این مشکلات انجام دادند که ان‌شاءالله مشکلات مالی تیم ما هم برطرف شود.

مهدی تارتار در ادامه گفت‌وگویش با ایسنا، درباره ترانسفر بازیکنان ایرانی به اروپا و تاثیری که می‌تواند در فوتبال ایران داشته باشد، توضیح داد: اکثر کشورها از نظر سخت‌افزاری از ما جلوتر هستند. مهم‌ترین نکته‌ای که حضور بازیکنان ایرانی در کشورهای اروپایی دارد این است که تفکر آن‌ها به سمت حرفه‌ای شدن می‌رود. این بازیکنان در آینده مربیان فوتبال ایران هستند پس اگر تفکر حرفه‌ای در آنها نهادینه شود، بازیکنانی که توسط آن‌ها پروش داده می‌شوند، تفکر حرفه‌ای دارند. در نتیجه حضور بازیکنان ایرانی در فوتبال اروپا به نفع فوتبال ایران است.

سرمربی پارس جنوبی در پایان از هواداران تیمش تشکر کرد و گفت: هواداران پارس جنوبی همیشه این تیم را به صورت ایستاده تشویق کردند و حامی پارس جنوبی در تمام دیدارها بودند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر سال 98-97 خواهد شد؟

گالری عکس

جدول