کمیته رفاهی

گزینه جایگزینی بیرانوند در پرسپولیس لو رفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 54 ] - شنبه, 13 مرداد 1397
گزینه جایگزینی بیرانوند در پرسپولیس لو رفت

یکی از اسم هایی که خبرهایی درباره مذاکره سرخپوشان با او برای جایگزینی بیرانوند به گوش می رسد محمدرضا اخباری است که او هم سابقه حضور در تیم ملی فوتبال ایران را...

یکی از اسم هایی که خبرهایی درباره مذاکره سرخپوشان با او برای جایگزینی بیرانوند به گوش می رسد محمدرضا اخباری است که او هم سابقه حضور در تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه دارد

آیا باشگاه پرسپولیس از همین الان به دنبال انتخاب جایگزینی برای علیرضا بیرانوند است؟

علیرضا بیرانوند سرانجام با وجود پیشنهادهای زیادی که داشت در پرسپولیس ماندنی شد. به نظر می رسد که بیرانوند می تواند در صورت داشتن یک پیشنهاد خوب در نیم فصل دوم جدا شود و پرسپولیس با توجه به اینکه رقم زیادی را از این انتقال دریافت می کند شاید با جدایی این سنگربان موافقت کند اما در صورت جدایی بیرانوند قطعا کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب جایگزینی شایسته برای این سنگربان خود خواهند بود.

یکی از اسم هایی که خبرهایی درباره مذاکره سرخپوشان با او برای جایگزینی بیرانوند به گوش می رسد محمدرضا اخباری است که او هم سابقه حضور در تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه دارد البته باشگاه پرسپولیس مذاکره با این دروازبان را رد کرد. سرپرست باشگاه پرسپولیس هر گونه مذاکره با محمدرضا اخباری برای جانشینی علیرضا بیرانوند را تکذیب کرد و گفت: این خبر کذب است چون ما با هیچ دروازه‌بانی وارد مذاکره نشده‌ایم. اخباری در تمرینات سایپا حضور پیدا نکرده و به تماس های متعدد مدیران این باشگاه هیچ توجهی نمی کند.

جدایی بیرانوند در نیم فصل دوم بسیار محتمل است و محتمل تر از آن مذاکره سرخ پوشان با گزینه جایگزینی این دروازبان باتجربه است و طبیعی است که سرخ پوشان در شرایط کنونی مذاکره با هر دروازبانی را رد کنند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول