کمیته رفاهی

غفوری: خط خوردن از تیم ملی به من انگیزه داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 149 ] - شنبه, 13 مرداد 1397
غفوری: خط خوردن از تیم ملی به من انگیزه داد

مدافع گلزن استقلال می گوید استقلال با اضافه شدن چند بازیکن مدعی قهرمانی است. وریا غفوری در باره مصدومیت حبیب زاده در گفت و گوی رادیویی گفت: این بازی تلخ ترین ...

مدافع گلزن استقلال می گوید استقلال با اضافه شدن چند بازیکن مدعی قهرمانی است.

وریا غفوری در باره مصدومیت حبیب زاده در گفت و گوی رادیویی گفت: این بازی تلخ ترین بازی زندگی من شد. توپ کرنری ناگهانی به پشت سر من رفت و من بازیکن را ندیدم و زمانی که پایم را بالا آوردم و به صورت حبیب زاده برخورد کرد، فهمیدم توپ را نزدم و واقعا شوکه شدم و نمی دانستم باید چه کاری انجام دهم. متاسفانه به اندازه ای دید نداشتم که متوجه حضور او شوم، زمان برخورد این اتفاق را فهمیدم. نمی دانستم بعد از برخورد باید چه کاری انجام دهم اما خدا را شکر مهدی رحمتی و پزشکان استقلال و ذوب آهن کمک کردند و کارهای اولیه انجام شد و به خیر گذشت. البته یک مصدومیت جدی برای او به وجود آمد و من پیگیری کردم متوجه شدم ایشان 1.5 ماه از فوتبال دور است. من واقعا ناراحت هستم.

وی در ادامه افزود: با چند تن از دوستانم در ذوب آهن تماس گرفتم. دیشب با آقای آذری و قاضی نوری سرپرست ذوب آهن صحبت کردم و امیدوارم بتوانم با خود حبیب زاده صحبت کنم تا خودم آرامتر شوم و احساسم بهتر شود.

گلزن استقلال در بازی با ذوب آهن درباره تغییرات مدیریتی آبی ها عنوان کرد: نمی خواهم درباره وضعیت مدیریتی حرف بزنم. استقلال اسم بزرگی دارد و سابقه زیادی دارد. سابقه تیم ما درخشان است و صد در صد شرایط بهتر از این خواهد شد. تیم ما زمان نقل و انتقالاتی را از دست داد و نتوانستیم تیم خوبی جمع کنیم اما شرایط بهتر است و بازیکنان جمع شدند و با اضافه شدن یک بازیکن تیم ما کامل می شود و برای قهرمانی لیگ و درخشش در آسیا آماده می شویم.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان قبل از جام جهانی در اردو گفته بودند قصد لژیونر شدن دارند یا خیر، عنوان کرد: نه اصلا چنین صحبتی نشده بود. بازی های جام جهانی خیلی حساس بود و ذهنیت همه روی بازی های جام جهانی بود و طبیعی است که بازیکنی مانند مجید حسینی، امید ابراهیمی و وحید امیری که درخشان عمل کردند، پیشنهادهای خوبی داشته باشند و همین اتفاق افتاد آنها لژیونر شدند.


وریا در ادامه در واکنش به این موضوع که علاقه دارید درباره دلایل خط خوردن خود صحبت کنید، گفت: من اگر دلیل خط خوردنم را بدانم درباره آن صحبت می کنم. اگر می دانستم چه دلیلی دارد درباره آن حرف می زدم. از نظر فنی و جسمانی شرایط خوبی داشتم و در بهترین فرم بودم اما در بهترین فرم دعوت نشدم.

 

وی در ادامه درباره تاثیر این خط خوردن روی عملکرد خود بیان کرد: اثر روی من گذاشت و انگیزه من را بیشتر کرد تا در آینده بهتر بازی کنم و عملکرد بهتری داشته باشم و امید دارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم و به تیم ملی خدمت کنم. این حق را برای خودم قائل هستم که در تیم ملی حضور داشته باشم و به میدان بروم.

مدافع هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در تیم استقلال به قراردادهای گران بازیکنان خارجی اعتراض شد، بیان کرد: قرارداد تیام تنها در تیم ما بالا بود و همه دوست داشتند او بماند. قطعا این قراردادها تاثیر دارد و من اعتراضی نکردم زیرا هر بازیکنی قیمتی دارد. به دلیل نوسانات ارز و شرایط اقتصادی، این اتفاقات رخ داد اگرنه این بازیکنان خیلی گران نبودند. پول ما بی ارزش شد و این بازیکنها گران شدند.

غفوری در پایان ابراز امیدواری کرد تا شرایط حبیب زاده هر چه سریعتر بهتر شود و بتواند به مسابقات بازگردد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول