کمیته رفاهی

دو انتصاب جدید در جمعیت حامیان هواداران فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 136 ] - پنجشنبه, 11 مرداد 1397
دو انتصاب جدید در جمعیت حامیان هواداران فوتبال

رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی طی احکام جداگانه ای مشاور عالی اقتصادی و نیز مشاور فرهنگی و امور هواداران را منصوب کرد. در هفدهمین ...

رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی طی احکام جداگانه ای مشاور عالی اقتصادی و نیز مشاور فرهنگی و امور هواداران را منصوب کرد.

در هفدهمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی آقای محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره این جمعیت آقایان مهندس فرزان اسدی را به سمت مشاور عالی اقتصادی و نیز رضا نادری رئیس کانون فرهنگی و هواداران باشگاه نساجی مازندران را به سمت مشاور فرهنگی در امور هواداران منصوب کرد.

متن احکام به این شرح است:

برادر بزرگوار جناب آقای فرزان اسدی

باسلام و احترام؛

با عنایت به تعهد و تجربیات ارزشمند و گرانبها و حسن سابقه و همکاری حضرتعالی با جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی، به موجب این حکم به عنوان مشاور عالی امور اقتصادی این جمعیت منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اساسنامه و مصوبات هیأت مدیره به ویژه همکاری با کمیسیون اقتصادی جمعیت نسبت به انجام مسئولیت خطیر در پیشبرد اهداف اساسنامه این جمعیت موفق بوده و جمعیت حامیان هواداران فوتبال را، در امر خدمت‌رسانی، بازاریابی و تقویت بنیه مالی این جمعیت‌، دفاع از حقوق تماشاگران و پیشرفت فوتبال کشور یاری فرمائید.

 

برادر بزرگوار جناب آقای رضا نادری

باسلام و احترام؛

با عنایت به تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی در عرصه فرهنگ هواداری و حسن سابقه و همکاری حضرتعالی به موجب این حکم به عنوان مشاور عالی فرهنگی در امور هواداران فوتبال و تیم‌های ملی منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اساسنامه و مصوبات هیأت مدیره و بهره‌گیری از نیروهای کاردان به ویژه همکاری با کمیسیون فرهنگی جمعیت نسبت به انجام وظایف و پیشبرد اهداف این جمعیت موفق بوده و جمعیت را در توسعه اخلاق، فرهنگ و دفاع از حقوق تماشاگران، مشارکت در امر سالم‌سازی فضای اخلاقی و معنوی ورزشگاه‌ها و پیشرفت و توسعه جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم‌های ملی یاری فرمائید.

 

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول