کمیته رفاهی

سهم تماشاگران از بلیت را نمی گیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 73 ] - پنجشنبه, 11 مرداد 1397
سهم تماشاگران از بلیت را نمی گیریم

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: می خواهم تراکتورسازی بازیکنان بومی بگیرد و بدانید تراکتور یک تیم 11 نفره در زمین است و 75 هزار نفر هم در ورزشگاه دارد. صادق در...

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: می خواهم تراکتورسازی بازیکنان بومی بگیرد و بدانید تراکتور یک تیم 11 نفره در زمین است و 75 هزار نفر هم در ورزشگاه دارد.

صادق درودگر در خصوص حضور خود به عنوان مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: کارمان را دیر شروع کردیم و دیر به تیم ملحق شدم. اولویت ما ایجاد زیرساخت برای آینده سازی است.

وی ادامه داد: مدیری نیستم که به امروزم فکر کنم و روزمرگی بگذرانم. می خواهم تراکتورسازی همیشه تراکتورسازی باشد و از محصولات و بازیکنان بومی استفاده کند. این مستلزم فعال بودن آکادمی است. روز گذشته از تیم نوجوانان بازدید کردم و جلسه ای با اعضای اداری باشگاه داشتم.

مدیرعامل سرخپوشان تبریزی درباره بازی با نساجی مازندران در هفته دوم رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: دو سه بازیکن مشکل داشتند که مشکل آنها برای بازی با نساجی حل شد.

درودگر درباره احتمال خرید بازیکنان جدید توسط جان توشاک افزود: می توانیم یک بازیکن جدید خارجی، یک فوتبالیست داخلی و دو بازیکن زیر 23 سال می گیریم. امروز تکلیف این دو بازیکن زیر 23 سال، نهایی می شود. برای خرید بازیکنان جدید تا 13 شهریور فرصت داریم و عجله نمی کنیم. تیم ما کمبود ندارد.

وی درباره اینکه تکلیف بلیت فروشی این باشگاه چه خواهدشد تصرذیح کرد: با آقای زنوزی صحبت کردم که ایشان دو اصل را گوشزد کرد. او گفت روی جیب هواداران حساب نکن بخصوص کسانی که شرایط سختی دارند. همچنین آقای زنوزی گفت در قرارداد اپراتوری که با ما قبلا قرارداد داشت پول از جیب هوادار می رود. من به نگاه زنوزی احسنت می گویم. چون اکثر هواداران مشکلات اقتصادی دارند گفتیم 80 درصد سهم درآمد خود را از درآمد بلیت فروشی هوادار نمی گیریم تا حضور هوادار را در ورزشگاه ببینیم. تراکتور یک تیم 11 نفره در زمین است و 75 هزار نفر هم در ورزشگاه دارد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول