کمیته رفاهی

اعلام رسمی شروط کی روش برای ماندن در ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 59 ] - شنبه, 6 مرداد 1397
اعلام رسمی شروط کی روش برای ماندن در ایران

شرط و شروط مد نظر سرمربی پرتغالی برای تمدید قرارداد و ماندن روی نیمکت ایران به صورت رسمی اعلام شد. بعد از گمانه زنی هایی که پیرامون روند مذاکرات برای ماندن سر...

شرط و شروط مد نظر سرمربی پرتغالی برای تمدید قرارداد و ماندن روی نیمکت ایران به صورت رسمی اعلام شد.

بعد از گمانه زنی هایی که پیرامون روند مذاکرات برای ماندن سرمربی پرتغالی روی نیمکت رهبری ایران برای جام ملت های آسیا همین طور جام جهانی 2022 صورت گرفت این بار چهار شرط اصلی کارلوس کی روش برای امضای قرارداد جدید با فدراسیون فوتبال به صورت رسمی اعلام شد.

 


توئیتر رسمی تیم ملی ایران در خبری پیرامون روند مذاکرات برای تمدید قرارداد مربی پرتغالی از شروط اصلی کی روش پرده برداشت، شروطی که پیش از این هم رسانه ها با گمانه زنی های خود به آنها پرداخته بودند و کاملا طبیعی هم به نظر می رسید. این چهار شرط به این شرح اعلام شده است:

 

1. حمایت کامل از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی
2. اقدامات لازم برای حل مشکل هفت بازیکن سرباز تیم ملی
3. پرداخت حقوق معوقه
4. انعقاد قرارداد رسمی و مکتوب


کارلوس کی روش که در آخرین نشست رسمی خود با مهدی تاج در حاشیه فینال جام جهانی در مسکو روسیه در نشستی چند ساعته با رئیس فدراسیون فوتبال روی خواسته های خود پافشاری کرد حالا برای امضای قرارداد مشروط شش ماهه به شرط تمدید تا جام جهانی 2022 این چهار شرط اصلی را پیش روی فدراسیون نشینان و مسئولان ورزش ایران قرار داده تا این بار با خیالی آسوده تر روی نیمکت تیم ملی بنشیند و تیمش را برای قهرمانی جام ملت های 2019 همین طور سومین صعود متوالی به جام جهانی قطر آماده کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول