کمیته رفاهی
 

تیم های خواهان بیرانوند مشخص شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 325 ] - شنبه, 23 تیر 1397
تیم های خواهان بیرانوند مشخص شدند

علیرضا بیرانوند در یک برنامه تلویزیونی درباره پیشنهادهایش توضیح داد. بیرانوند پس از درخشش در جام جهانی مورد توجه چند تیم اروپایی قرار گرفته است. او که با پرسپ...

علیرضا بیرانوند در یک برنامه تلویزیونی درباره پیشنهادهایش توضیح داد.

بیرانوند پس از درخشش در جام جهانی مورد توجه چند تیم اروپایی قرار گرفته است. او که با پرسپولیس با قرارداد دارد در برنامه فصل داغ فوتبالی عنوان کرد که علاقه دارد به اروپا منتقل شود. او در این باره گفت:

در سخت ترین شرایط زندگی‌ام هستم و می‌توانم ١٨ برابر پرسپولیس پول بگیرم؛ اگر اتفاقی افتاد هواداران مرا درک کنند.پیشنهادهای زیادی دارم و در سخت ترین شرایط زندگی ام هستم. نمی دانم چه کار کنم. می خواهم جزو سه نامزد بهترین دروازه بان دنیا شوم. از نظر مالی هم پیشنهاداتم ١٨ برابر پرسپولیس است. امیدوارم تصمیمی بگیرم که پرسپولیس ضرر نکند.

بیرانوند این بار از تیم هایی که او را می خواهند نام هم برد.

از دینامو اوکراین، بشیکتاش ترکیه، تورینو ایتالیا و تیمهایی از هلند و پرتغال پیشنهاد دارم. پیشنهاد دینامو که قطعی است و آنها آماده عقد قرارداد هستند. البته خودم دوست دارم به تورینو بروم. تا دو روز آینده همه چیز مشخص می شود.

بیرانوند درباره اینکه صحبتهایش بوی جدایی می دهد گفت:

پرسپولیس شرایط خاصی دارد و تا نیم فصل محروم است. امیدوارم تصمیمی بگیریم که باشگاه ضرر نکند ولی اگر اتفاقی افتاد هواداران درک کنند.

دروازه‌بان پرسپولیس در شرایطی تاکید کرد که علاقه دارد لژیونر شود که پرسپولیس از گرفتن بازیکن محروم است. باید دید مدیریت پرسپولیس رضایت می دهد که بیرانوند جدا شود. او پیش از صحبتهای اخیرش عنوان کرده بود که ترجیحش این است به دلیل مشکلات پرسپولیس در نیم فصل منتقل شود.

بیرانوند با اشاره به شرایط سخت زندگی گذشته‌اش پول اولین قراردادی که از تیم نفت تهران گرفته بود، گفت:

من زمانی که به تهران آمده بودم کار می کردم فقط برای اینکه جای خواب داشته باشم. حتی در ورزشگاه تهرانسر در رختکن می خوابیدم. اولین قراردادم 900 هزار تومان بود که 800 هزارتا را به خرم آباد و برای پدرم فرستادم. آن موقع خانه نداشتیم. هیچ چیز نداشتیم. خودم یکسال با 100 هزار تومان سپری کردم.

بیرانوند درباره اینکه به خودش بعد از جام جهانی چه چیزهایی می گوید، توضیح داد:

به خودم می گویم مغرور نشو. انگار نه انگار پنالتی کریس رونالدو را گرفته ام. اصلا اجازه نمی دهم که خودم را بگیرم. من دهاتی هستم. اگر بخواهند مستند زندگی مرا بسازند، باید به جاهای ترسناک و با 10 نفر مامور بروند! هر وقت هواپیما را در آسمان می دیدم آرزویم این بود که یک روز سوار آن شوم.

 

دروازه‌بان پرسپولیس همچنین با اشاره به صحبتهایی که علیه او در فضای مجازی پیش از جام جهانی مطرح می شد، خطاب به تماشاگران تیم رقیب گفت:

طرفداران استقلال! من شما را دوست دارم. نیازی به عذرخواهی هم نیست چون درکتان میکنم! البته بعد از بازی های جام جهانی هم تماشاگران استقلال برایم قلب آبی می گذاشتند که لذت می بردم. طرفدار پرسپولیس و استقلال و سپاهان ندارد. تیم ملی برای همه است. دست تک تک شما را می بوسم. امیدوارم از این به بعد نه من شما را اذیت کنم نه شما مرا. من جنبه اش را دارم و اینرا ثابت کرده ام.

بیرانوند اظهار امیدواری کرد که تیم ملی با کی‌روش قهرمان جام ملتها شود و در جام جهانی 2022 از مرحله گروهی صعود کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام گزینه برای تیم ملی فوتبال بهتر است؟

گالری عکس

جدول