کمیته رفاهی

دستپخت تازه مدیرعامل ومعاون میلیاردردراستقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 117 ] - پنجشنبه, 14 تیر 1397
دستپخت تازه مدیرعامل ومعاون میلیاردردراستقلال

بویان هافبک مقدونیه‌ای تیم استقلال که نیم فصل دوم سال گذشته با تبلیغات زیاد پندار توفیقی به جمع آبی‌پوشان اضافه شد نتوانست انتظارات را برآورده کند. ...

بویان هافبک مقدونیه‌ای تیم استقلال که نیم فصل دوم سال گذشته با تبلیغات زیاد پندار توفیقی به جمع آبی‌پوشان اضافه شد نتوانست انتظارات را برآورده کند.

قرارداد این بازیکن با استقلال یک سال و نیمه بسته شده بود و مسئولان باشگاه به بویان پیغام‌های متعددی داده بودند که برای فسخ قراردادش به ایران بیاید، اما هافبک مقدونیه‌ای چنین موضوعی را نپذیرفته است. بویان خواستار دریافت مطالباتش به طور کامل شده و زیر بار فسخ قرارداد نرفته است. رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال هم در جلسه‌ای با وینفرد شفر، از او خواسته که با توجه به اینکه خودش بویان را به تیم آورده، راهی هم برای فسخ قرارداد هافبک مقدونیه‌ای پیدا کند.

شفر در حالی باید مشکل بویان را حل کند که اگر استقلال نتواند با هافبک مقدونیه‌ای توافق کند، این بازیکن از باشگاه به فیفا شکایت کرده و دردسر جدیدی برای باشگاه استقلال ایجاد خواهد کرد. مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال که بارها در مصاحبه های خود به بی نیازی مالی و تمول اقتصادی شخصی شان تاکید کرده اند، حالا باید پاسخ قانع کننده ای به این بحران بدهند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول