کمیته رفاهی

4 آزمون پرسپولیس پیش از دربی و آغاز پروژه هت تریک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 54 ] - پنجشنبه, 14 تیر 1397
4 آزمون پرسپولیس پیش از دربی و آغاز پروژه هت تریک

پرسپولیس پیش از آغاز لیگ باید 4 مسابقه دوستانه را در کرواسی به انجام برساند. تیم فوتبال پرسپولیس برای آمادگی جهت حضور در رقابت های لیگ برتر ایران در فصل جدید ...

پرسپولیس پیش از آغاز لیگ باید 4 مسابقه دوستانه را در کرواسی به انجام برساند.

تیم فوتبال پرسپولیس برای آمادگی جهت حضور در رقابت های لیگ برتر ایران در فصل جدید چند روزی است در کرواسی اردوی آماده سازی خود را برپا کرده است. شاگردان برانکو در همین رابطه 4 بازی تدارکاتی را هم در واراژدین به انجام می رسانند. چهار دیداری که استارت آن از امروز می خورند و باید دید چه سرنوشتی خواهند داشت.

در ادامه به معرفی این تیم چهار تیم می پردازیم. 

اف سی آجکا: آغاز آسان

11

تیم دسته دومی فوتبال مجارستان که باید امروز به مصاف پرسولیس برود. نکته جالب در مورد این تیم آن است که تمام بازیکنانش مجار و بومی هستند و هیچ بازیکن خارجی در آن به چشم نمی خورد. آنها با لباس سفید و سبز در میادین حاضر می شوند و تاسیس آنها به سال 1923 برمی گردد. به نظر می رسد این تیم با هدایت زولتان نمث آسان ترین حریف دوستانه سرخپوشان در کرواسی باشد.

اینتر زاپریشیچ: جدال با سرامیک سازان

12

در شمالی ترین منطقه زاگرب این تیم سطح اولی فوتبال کرواسی جای دارد. "سرامیک سازان" ازفصل 2013-14 در بالاترین لول فوتبال کرواسی جای گرفته اند. آنها سال پیش در بین ده تیم رتبه هفتم را به خود اختصاص دادند و سرمربی آنها برانکو لاجاک است. از بهترین عناوین این تیم می توان به دومی در فصل 2004-2005 و قهرمانی کرواسی کاپ در سال 1992 اشاره کرد. در طول این سال ها بازیکنان بزرگی در این تیم به فوتبال کرواسی و حوزه بالکان و سپس جهان معرفی شده اند که می توان به زوونمیر سولدو، ادواردو، لوکا مودریچ و دیان لوورن اشاره کرد.

آلومینیج اسلوونی: جدال با هم رنگ های بی افتخار

13

یک روز بعد از بازی با اینترزاپریشیچ، سرخپوشان باید در روز هفدهم تیرماه رو در روی نماینده اسلوونی قرار بگیرند.  تیمی با نام کامل نوگومتنی کلاب آلومینیج. این تیم در سال 1965-1966 موفق شد قهرمان لیگ جمهوری اسلوونی شود. آنها سال پیش هم تا استانه سقوط پیش رفتند اما در لیگ ده تیمی اسلوونی رتبه هشتم را به دست آوردند. حالا هم با هدایت اولیور بوگاتینوف می خواهند در اسلوونیا پریوا لیگ به موفقیت برسند. این تیم هیچ وقت نتوانسته در سطح اول فوتبال اسلوونی به توفیقی دست پیدا کند. وجه اشتراک آنها با پرسپولیس لباسشان است؛ این تیم هم با کیت قرمز به میدان قدم می گذارد.

لوکوموتیوا زاگرب: جدی ترین آزمون در حضور چاگو

14

نام آشناترین حریف تدارکاتی پرسپولیس که دست بر قضا آخرین حریف سرخپوشان پیش از دیدار با استقلال هم خواهند بود. تیمی که دو فصل قبل برای مدتی کوتاه علی کریمی را در ترکیب خود داشت و حالا باید به مصاف پرسپولیس برود. شاگردان گوران تومیچ سال پیش در لیگ کرواسی رتبه پنجم را مال خود کردند. آخرین رتبه قابل توجه آنها در فوتبال کرواسی عنوان دومی در فصل 2012-2013 بود. لوک ها جدی ترین حریف پرسپولیس هستند و قطعا بازی روز نوزدهم آنها با سرخپوشان یک محک بسیار سفت و سخت به حساب می آید. جالب ترین بازیکن کنونی لوکوموتیوا، کسی نیست جز ماتیاس چاگو. هافبک باتجربه و کامرونی که چند سالی را در فولاد خوزستان بازی می کرد و حالا در لباس این تیم کروات باید به مصاف پرسپولیس برود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا در امارات قهرمان آسیا می شود؟

گالری عکس

جدول