کمیته رفاهی

به پرسپولیس پشت نمی کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 213 ] - شنبه, 9 تیر 1397
به پرسپولیس پشت نمی کنم

به پرسپولیس پشت نمی کنم  بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخاری است که نصیب هرکسی نمی‌شود. وحید امیری عصر جمعه در جمع مردم ...

به پرسپولیس پشت نمی کنم

 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخاری است که نصیب هرکسی نمی‌شود.

وحید امیری عصر جمعه در جمع مردم خرم آباد با اشاره به اینکه زبان قاصر است از این همه محبت و لطفی که شما مردم عزیز نسبت به ما دارید، اظهار داشت: پتانسیل های ورزش لرستان از این بیشتر است و غیرت لری چیزی است که در جهان زبانزد است.

وی با بیان اینکه پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخاری است که نصیب هرکسی نمی شود، تصریح کرد: در کنار برادر عزیزم و دوست لرستانیم علیرضا بیرانوند دو سال پیاپی توانستیم در پرسپولیس قهرمانی لیگ برتر را کسب کنیم.

عضو تیم ملی فوتبال ایران افزود: بعد از سه چهار سال سختی من و علیرضا بیرانوند توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

امیری در خصوص تصمیم خود در مورد پیشنهادهایی که از تیم های دیگر دارد،  گفت: به مسئولین پرسپولیس گفته ام چند روزی اجازه دهید استراحت کنم و در این رابطه فکر کنم.

وی یادآور شد: دنبال این نیستم به پرسپولیس پشت کنم یا به تیم لطمه بزنم، به هر روی امیدوارم بهترین اتفاق ممکن برای ما بیافتد.

عضو تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه بهترین اتفاق ها برای ما در جام جهانی افتاد و علیرضا توانست پنالتی رونالدو که 5 دوره بهترین بازیکن جهان شده بود را بگیرد، افزود: همه تلاش ما این بود که پرچم کشور بالا برود، هر کاری کرده ایم برای سربلندی کشور و استان و همشهری های عزیز بوده است.

امیری گفت: نه رونالدو آن رونالدویی بود که فکر می‌کردیم و نه اسپانیا آن اسپانیا.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه لرستان پر است از استعدادهای ورزشی و این استان نامداران بسیاری در عرصه فوتبال کشور داشته است، اظهار داشت: متاسفانه شرایط مالی باعث شده که این استعدادها به سرانجام نرسند؛  اگر شرایط مالی فراهم شود زمینه جذب پتانسیل ها نیز ارتقا می یابد، مسئولان باید همت کنند و تلاشی کنند تا لرستان بالا برود.

عضو تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: امیدوارم شاهد روزی باشیم که لرستان در سطح لیگ برتر تیم داشته باشد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول