کمیته رفاهی

قرارداد علیرضا بیرانوند تا سال 1400 تمدید شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 159 ] - شنبه, 9 تیر 1397
قرارداد علیرضا بیرانوند تا سال 1400 تمدید شد

قرارداد علیرضا بیرانوند تا سال 1400 تمدید شد علیرضا بیرانوند مرد شماره 1 تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با تمدید قرارداد خود تا سال 1400 در تیم سرخپوشان پایتخت خوا...

قرارداد علیرضا بیرانوند تا سال 1400 تمدید شد

علیرضا بیرانوند مرد شماره 1 تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با تمدید قرارداد خود تا سال 1400 در تیم سرخپوشان پایتخت خواهد ماند. در ادامه جزئیات و مبلغ قرارداد علیرضا بیرانوند را ملاحظه می فرمائید.

علیرضا بیرانوند تنها چند ماه بعد از پیوستن به پرسپولیس و عملکردی درخشان درون دروازه صدرنشین لیگ در نشستی با مسئولان باشگاه بر سر تمدید قرارداد طولانی مدت خود به توافق رسید که این توافق طی روزهای گذشته در سازمان لیگ برتر به ثبت رسید.

 بنا بر اعلام سایت سازمان لیگ مرد شماره یک تیم ملی ایران در توافق جدید با پرسپولیسی ها قراردادی تا سال 1400 با این باشگاه به امضا رسانده و ثبت کرده است تا حضوری طولانی مدت در جمع سرخپوشان داشته باشد. بیرانوند که در ابتدا با قراردادی دو ساله پیراهن پرسپولیس را برتن کرد حالا با سه سال تمدید حضورش در این تیم را به پنج سال افزایش داد تا خیال طرفداران از داخل چارچوب دروازه آسوده باشد.

تمدید قرارداد بیرانوند در پرسپولیس

علاوه بر بیرانوند باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا قرارداد 3 ستاره ملی پوش خود (سید جلال حسینی، کمال کامیابی نیاو سروش رفیعی) را نیز برای مدتی طولانی تر تمدید کند تا خیالش از بابت حفظ شاکله اصلی تیم آسوده شود.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول