کمیته رفاهی

شفر:بدون فرمانده مان در سوپرجام باپرسپولیس بازی نمی کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 135 ] - شنبه, 9 تیر 1397
شفر:بدون فرمانده مان در سوپرجام باپرسپولیس بازی نمی کنیم

شفر:بدون فرمانده مان در سوپرجام باپرسپولیس بازی نمی کنیم سرمربی تیم فوتبال استقلال بار دیگر از زمان برگزاری دیدار سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس انتقاد کرد و...

شفر:بدون فرمانده مان در سوپرجام باپرسپولیس بازی نمی کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال بار دیگر از زمان برگزاری دیدار سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس انتقاد کرد و تلویحا گفت که در تاریخ اعلام شده به مصاف حریف نمی رود!

سرمربی استقلال در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) استقلال درباره وضعیت وریا غفوری، امید ابراهیمی و سیدمجید حسینی و دلیل غیبت فرشید اسماعیلی عنوان کرد: فرشید در جلسه اول تمرین مشکل عضلانی پیدا کرد و الان برای پیگیری این مصدومیت تحت نظر پزشک است. فدراسیون نامه ای به باشگاه فرستاده که بازیکنان ملی پوش به 14 روز استراحت نیاز دارند برای مشخص شدن وضعیت ابراهیمی و حسینی منتظریم یک هفته استراحت کنند و بعد با آنها مذاکره کنیم.

شفر درباره وضعیت امید ابراهیمی ادامه داد: امید در تمام بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برای ما بازی کرد. او نه تنها لیدر استقلال است بلکه حالا لیدر تیم ملی هم شده است. حالا که از جام جهانی برگشته باشگاه باید برای امضای قرارداد با او اقدام و برای حضورش در تیم صحبت کند چون وجود امید ابراهیمی برای ما بسیار مهم است. ممکن نیست که اجازه دهیم فرمانده تیم در استقلال نباشد. امیدوارم باشگاه در مذاکرات با امید موفق باشد. طبیعی است که او پیشنهادات دیگری هم داشته باشد اما این بازیکن استقلال را دوست دارد. این وضعیت برای مجید حسینی هم همین طور است البته او قرارداد دارد که باید برای ماندنش در استقلال با او هم مذاکره شود.

وی درباره وریا غفوری نیز خاطرنشان کرد: با وریا هم در ارتباط هستیم و الان بعد از اینکه مصاحبه تمام شد با توفیقی درباره او صحبت می کنم که شرایطش به چه ترتیبی است. باید وضعیت مصدومیت روزبه چشمی را هم ببینیم که چطور است و درباره او هم تصمیم بگیریم.

سرمربی استقلال در ادامه در خصوص برنامه های استقلال برای فصل آینده یادآور شد: از دوشنبه تمرینات مان را آغاز کرده ایم و بازیکنان مان در این تمرینات حضور پیدا کردند. ما اگر بخواهیم یک کنسرت اوپرای بزرگ در ایران داشته باشیم باید علاوه بر نوازنده، خواننده های خوبی هم داشته باشیم. در آسیا در کنار بازیکنان جوان باید مهره های اصلی هم حفظ شود، بازیکنانی مانند امید و وریا که ما به آنها نیاز داریم.

شفر در مورد شایعه کنار رفتن افتخاری از استقلال تصریح کرد: شایعات برای من اصلا مهم نیست و نمی دانم چه کسی این شایعات را در صفحات مجازی مطرح کرده است. در باشگاه مشکل جدیدی نمی خواهیم، ما ثبات نیاز داریم. همه باید برای یک هدف که همان موفقیت است، تلاش کنیم. در 10 ماه گذشته که با باشگاه کار کردیم، موفق بودیم.

سرمربی استقلال در مورد زمان اردوی تیم تصریح کرد: شاید 10،11 یا دوازدهم جولای باشد. بازیکنان تیم ملی ما دیر اضافه می شوند که البته این شرایط تنها برای ما نیست و پرسپولیس هم این شرایط را دارد. ما بازی های سختی در لیگ و آسیا داریم و نیاز به بازیکنان آماده خواهیم داشت. السد قطر در نقل و انتقالات قراردادهای میلیون دلاری می بندد و امیدوارم همه متوجه حرف من شده باشند.

شفر درباره اینکه گفته می شود مخالف برگزاری سوپرجام است، گفت: مشکل از سمت استقلال و پرسپولیس نیست، سوالم از فدراسیون فوتبال این است که چرا باید سوپرجام به فاصله کم از جام جهانی برگزار شود. برنامه جام جهانی را حتما ندیده اند. شاید تاریخ جام جهانی را می دانستند و می توانستند لیگ را یک هفته دیرتر شروع کرده و سوپرجام را عقب تر بیندازند. شاید بازیکنان ملی پوش استقلال و پرسپولیس در سوپرجام دچار مشکل شده و در آسیا به مشکل بخوریم. ما لیگ مان را از خیلی از کشورهای دیگر زودتر آغاز می کنیم. کامل مشخص است که می خواهم سوپرجام برگزار شود و از این بابت خوشحالم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول