کمیته رفاهی

رفتار کی روش آماتورگونه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 111 ] - شنبه, 9 تیر 1397
رفتار کی روش آماتورگونه است

پنجعلی: رفتار کی‌روش آماتورگونه است پیشکسوت فوتبال ایران ضمن اشاره به موفقیت ملی پوشان در جام جهانی گفت: بازیکنان دو برابر توان شان مایه گذاشتند اما رفتا...

پنجعلی: رفتار کی‌روش آماتورگونه است

پیشکسوت فوتبال ایران ضمن اشاره به موفقیت ملی پوشان در جام جهانی گفت: بازیکنان دو برابر توان شان مایه گذاشتند اما رفتار کی روش در مقابل برانکو ایوانکوویچ کاملا آماتور بود.

محمد پنجعلی در خصوص نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه گفت: بدون شک می توان گفت یکی از بهترین نتایج در تاریخ فوتبال ایران رقم خورد. بازیکنان تیم ملی شاهکار بودند و توانستند دو برابر توان خودشان مایه بگذارند تا مردم ایران را سرافراز کنند.

وی تصریح کرد: اینکه بتوانیم مقابل سوپراستارهای فوتبال جهان بهترین عملکرد را داشته باشیم نشان می دهد برنامه ریزی دقیقی در این امر صورت گرفته بوده است. هیچ کس نمی تواند عملکرد فنی کارلوس کی روش را زیر سوال ببرد، او نشان داد برای تک تک بازی ها برنامه دارد.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران درباره مصاحبه های کی روش و برانکو علیه یکدیگر اظهار داشت: رفتار کی روش واقعا آماتورگونه بود، او شیرینی نتایج تیم ملی ایران را زیر سوال برد. مگر نباید از او انتقاد کرد، پول می گیرد و کار می کند. باز هم می گویم در کارکردش حرفی نیست اما دلیل نمی شود توهین کند و تاب انتقاد نداشته باشد.

پنجعلی در این باره اذعان داشت: این حرف ها به ضرر فوتبال ایران است. برانکو مربی باشخصیت و بزرگی است کی روش هم همینطور اما نباید فراموش کنیم اینها وارد فوتبال ایران شده اند و رفتارشان می تواند تاثیر عمیقی در حرفه ای گری فوتبال مان داشته باشد پس بهتر است کسی به این موضوع هم دامن نزند.

وی در ادامه درباره تمدید قرارداد کارلوس کی روش ادامه داد: مربی بزرگی است می توان او را در بین بهترین مربیان جهان نام برد اما باید با او اتمام حجت شود تا در حیطه مسائلی که به خودش مربوط است صحبت کند. نقدها را بشنود و احترام بگذارد.

پنجعلی در مورد خداحافظی سردار آزمون و رضا قوچان نژاد از تیم ملی گفت: نمی دانم چه اتفاقی افتاد که دو بازیکن تیم ملی خوب تیم ملی تصمیم به خداحافظی گرفتند. هر دو بازیکن پتانسیل ادامه دادن داشتند شاید انتقادات باعث شد سردار آزمون تصمیم به جدایی بگیرد. من از منتقدان می خواهم شرایط فوتبال دنیا را تحلیل کنند تیم ملی ایران در بهترین شرایط مقابل بهترین های دنیا قرار گرفت. نباید با بازیکنانی که آبروی فوتبال ایران را حفظ کردند برخورد بدی کرد.

مدیر تیم های پایه فوتبال پرسپولیس در پایان ضمن اشاره به محرومیت این باشگاه از حضور در پنجره نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: با مشکل بسیار بزرگ و جدی رو به رو شده ایم، در هیچ رده ای نمی توانیم بازیکن بگیریم در رده نوجوانان تنها 7 بازیکن داریم، دروازه بان ندارم و از کادر فنی خواسته ام روی یکی از مدافعان به عنوان دروازه بان کار کند، نمی توانیم بازیکن بگیریم و همین برایمان مشکل ساز شده است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول