کمیته رفاهی

کی روش آتش اختلاف با برانکو را روشن کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 120 ] - شنبه, 9 تیر 1397
کی روش آتش اختلاف با برانکو را روشن کرد

کی روش آتش اختلاف با برانکو را روشن کرد سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برانکو ایوانکوویج را عامل صعود نکردن ملی پوشان ایران به دور حذفی جام جهانی 2018 معرفی کر...

کی روش آتش اختلاف با برانکو را روشن کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برانکو ایوانکوویج را عامل صعود نکردن ملی پوشان ایران به دور حذفی جام جهانی 2018 معرفی کرد.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایرانگفت: خوشحالیم که توانستیم بعد از بازی شب گذشته مقابل تیم ملی فوتبال پرتغال در رقابت‌های جام جهانی 2018 راحت بخوابیم، چون افتخار آفرینی کرده بودیم. مطمئنا از این به بعد باید اجازه بدهیم بازیکنان صحبت کنند. چون آن‌ها قهرمانان واقعی هستند. مربی نیستم که باخت و حذف شدن را دوست داشته باشم.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی 2018 را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی 2018) دنبال کنید.

کی روش درباره حاشیه‌های پیش از اعزام تیم ملی و اختلافش با برانکو تصریح کرد: الان باید چشم در چشم با افرادی صحبت کنم که به آماده سازی تیم ملی لطمه زدند. جزئیاتی که اینچ به اینچ در آمادگی برای بازی‌های اول، دوم و سوم ما در جام جهانی تاثیر فراوانی داشت. جزئیاتی که با لغو شدن اردوی ما در دبی به تیم ملی ایران ضربه زد. مستقیما با آقای برانکو و افرادی که به او کمک کردند تا آماده سازی تیم ملی با مشکل مواجه شود، صحبت می‌کنم.

وی ادامه داد: بعد از آن اختلافات «درگیری لفظی کی روش و برانکو»، دیگر هیچ وقت وضعیت مثل قبل نشد. با کار‌ها و لطمه‌هایی که آقای برانکو پرفسورگونه فضا را سمپاشی کردند. سرمربی پرسپولیس، مهدی طارمی و رامین رضاییان را فراموش کرد. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به من گفت: اگر بخواهیم برنامه آماده سازی را برای تیم ملی پیاده سازی کنیم عده‌ای ما را با سنگ می‌زنند.

سرمربی تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: آقای برانکو؛ شما برنامه آماده سازی تیم ملی را بایکوت کردید. چون پشت پرسپولیس و قدرت این تیم پنهان شده‌اید. آقای برانکو؛ شما اوکراینی‌ها را به پرسپولیس آوردید. من هرگز برادر و پسرم را در کادر فنی مشغول به کار نکردم. همان موقعی که شما مشغول تجارت بودید من به احداث و تجهیز مرکز "PEC "سرگرم بودم.

کی روش درباره وضعیت ملی پوشان پس از حذف از جام جهانی گفت:روحیه و حال بازیکنان از دیروز کمی بهتر است. اعتقاد دارم تمام بازیکنان، بدون جداسازی از لیگ خارجی و داخلی که باعث تفرقه می‌شود، عالی بودند و باید از آن‌ها تشکر کنیم.

او در مورد وضعیت قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد:برای تمدید قرارداد آماده هستم. آماده‌ام که به توافقاتم پایبند باشم. اما این را قبول نمی‌کنم که مهدی تاج به ما بگوید، چون آقای برانکو مخالف برنامه آماده سازی تیم ملی هست و هواداران پرسپولیس به من سنگ بزنند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول