کمیته رفاهی

واکنش عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به تغییرات مدیریتی آبی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 106 ] - شنبه, 9 تیر 1397
واکنش عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به تغییرات مدیریتی آبی ها

واکنش عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به تغییرات مدیریتی آبی‌ها عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: در روزهایی که هم وزارتخانه تعطیل بود و هم هیات مدیره نشس...

واکنش عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به تغییرات مدیریتی آبی‌ها

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: در روزهایی که هم وزارتخانه تعطیل بود و هم هیات مدیره نشستی نداشتند شایعه تغییر مدیریت باشگاه در فضای مجازی مطرح شد.

امیر حسین فتحی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص شایعه تغییرات مدیریت در این باشگاه اظهار داشت: من که عضو هیات مدیره باشگاه هستم هنوز چنین چیزی را نشنیدم. البته این مطلب را در فضای مجازی دیده‌ام و آن را شایعه‌ای بیش نمی‌دانم. اگر قرار به تغییراتی باشد این تغییرات باید در هیات مدیره طرح و مصوب شود در حالی که هیچ گفتگویی در هیات مدیره در این خصوص صورت نگرفته است.

وی افزود: ضمن این که در روزهای گذشته و امروز هم تعطیلاتی داشتیم و وزارتخانه هم طبیعتا تعطیل بوده و لذا طرح این موضوع از طریق وزارتخانه هم نمی تواند سندیت داشته باشد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص عدم تمدید با بازیکنان مورد نظر شفر بیان داشت: اعضای هیات مدیره مستقلا کار اجرایی نمی‌کنند و این اختیار به آقای افتخاری که مدیرعامل است تفویض شده است. ایشان و معاونین شان با اختیار تام امور نقل و انتقالاتی را انجام می دهند و اطلاعات آن هم در اختیار خودشان است. لذا اعضای هیات مدیره در بحث نقل و انتقالات ورود نخواهند کرد. لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد بر نیاز را هم خود شفر در اختیار باشگاه قرار داده است و آقای افتخاری و همکاران شان هم از روی همان لیست به نقل و انتقالات ورود می کنند.

فتحی در ادامه بیان داشت: ما نیز در هیات مدیره وظایف ذاتی خودمان که سیاستگذاری کلان باشگاه و تامین منابع مالی مورد نیاز است را پیگیری می کنیم و بنده هرگز بعنوان عضو هیات مدیره در امور ریز باشگاه ورود نخواهم کرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول